Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Skulptūra

Iceberg

Skulptūra Icebergai yra interjero skulptūros. Sujungus kalnus, galima sukurti kalnų grandines, mentalinius peizažus, pagamintus iš stiklo. Kiekvieno perdirbto stiklo objekto paviršius yra unikalus. Taigi kiekvienas objektas turi savitą charakterį, sielą. Suomijoje skulptūros yra rankų darbo, pasirašytos ir sunumeruotos. Pagrindinė ledkalnio skulptūrų filosofija yra atspindėti klimato pokyčius. Todėl naudojama medžiaga yra perdirbtas stiklas.

Projekto pavadinimas : Iceberg, Dizainerių vardas : Sini Majuri, Kliento vardas : Sini Majuri.

Iceberg Skulptūra

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.