Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Liustra

Bridal Veil

Liustra Šis menas - meno objektas su įjungta šviesa. Erdvus kambarys su sudėtingo profilio lubomis, tarsi gomuriniai debesys. Liustra telpa erdvėje, sklandžiai tekanti nuo priekinės sienos iki lubų. Kristaliniai ir balti emalio lapai kartu su elastingu plonų vamzdžių lenkimu sukuria skraidančio šydo įvaizdį visame pasaulyje. Gausybė lengvų ir aukso žvilgančių skraidančių paukščių sukuria erdvumo ir džiaugsmo jausmą.

Projekto pavadinimas : Bridal Veil, Dizainerių vardas : Victor A. Syrnev, Kliento vardas : Uvelirnyi Dom VICTOR.

Bridal Veil Liustra

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizaino legenda

Legendiniai dizaineriai ir jų apdovanoti darbai.

Dizaino legendos yra nepaprastai garsūs dizaineriai, kurie savo gerų dizainų dėka pagerina mūsų pasaulį. Atraskite legendinius dizainerius ir jų novatoriškus gaminių dizainus, originalius meno kūrinius, kūrybinę architektūrą, išskirtinius mados dizainus ir dizaino strategijas. Mėgaukitės ir tyrinėkite originalius visame pasaulyje apdovanotų dizainerių, menininkų, architektų, novatorių ir prekės ženklų dizaino darbus. Įkvėpkite kūrybinių dizainų.