Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Albumo Viršelio Menas

Haezer

Albumo Viršelio Menas Haezeris yra žinomas dėl savo kieto boso garso, epinių pertraukų su gerai nušlifuotais efektais. Tai toks garsas, kuris sklinda kaip tiesioginė šokių muzika, tačiau atidžiau apžiūrėję ar klausydamiesi, pradiniame gaminyje galėsite atrasti kelis dažnių sluoksnius. Kūrybinei koncepcijai ir vykdymui buvo siekiama sumodeliuoti garso patirtį, žinomą kaip Haezeris. Meno kūrinio stilius visiškai nėra tipiškas šokių muzikos stilius, todėl Haezeris tapo savo žanru.

Projekto pavadinimas : Haezer , Dizainerių vardas : Chris Slabber, Kliento vardas : CS Design & Illustration.

Haezer  Albumo Viršelio Menas

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizaineris

Geriausi pasaulyje dizaineriai, menininkai ir architektai.

Geras dizainas nusipelno didelio pripažinimo. Kasdien mums malonu pristatyti nuostabius dizainerius, kurie kuria originalius ir novatoriškus dizainus, nuostabią architektūrą, stilingą madą ir kūrybingą grafiką. Šiandien pristatome jums vieną didžiausių pasaulyje dizainerių. Šiandien patikrinkite apdovanojimus pelniusį dizaino paketą ir pasisemkite savo kasdienio dizaino įkvėpimo.