Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Nešiojamojo Kompiuterio Dėklas

Olga

Nešiojamojo Kompiuterio Dėklas Nešiojamojo kompiuterio dėklas su specialiu dirželiu ir specialiai pritvirtinkite kitą dėklų sistemą. Medžiagai pasiėmiau perdirbtą odą. Yra keletas spalvų, iš kurių kiekvienas gali pasiimti savo. Mano tikslas buvo padaryti paprastą, įdomų nešiojamojo kompiuterio dėklą, kuriame būtų lengvai prižiūrima nešiojamojo kompiuterio sistema ir kur būtų galima pritvirtinti kitą dėklą, jei turite su savimi neštis egzaminuojamiems „Mac book pro“ ir „Ipad“ ar „mini Ipad“. Su savimi galite neštis skėtį ar laikraštį. Lengvai keičiamas dėklas kiekvienai dienai.

Projekto pavadinimas : Olga, Dizainerių vardas : Ari Korolainen, Kliento vardas : Private Case.

Olga Nešiojamojo Kompiuterio Dėklas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.