Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
„Watchfaces Apps“

TTMM

„Watchfaces Apps“ TTMM yra „Pebble Time“ ir „Pebble Time Round“ išmaniųjų laikrodžių stebėjimo paviršių kolekcija. Čia rasite dvi programas (tiek „Android“, tiek „iOS“ platformai) su 50 ir 18 modelių, turinčių daugiau nei 600 spalvų variantų. TTMM yra paprastas, minimalus ir estetiškas skaitmenų ir abstrakčios infografikos derinys. Dabar galite pasirinkti savo laiko stilių, kada tik norite.

Projekto pavadinimas : TTMM, Dizainerių vardas : Albert Salamon, Kliento vardas : TTMM.

TTMM „Watchfaces Apps“

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.