Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žiūrėjimo Programa

TTMM for Fitbit

Žiūrėjimo Programa TTMM yra 21 laikrodžio ekrano kolekcija, skirta „Fitbit Versa“ ir „Fitbit Ionic“ išmaniesiems laikrodžiams. Laikrodžio veidai turi sudėtingų nustatymų, paprasčiausiai palietę ekraną. Tai leidžia jiems labai greitai ir lengvai pritaikyti spalvas, iš anksto nustatytą dizainą ir komplikacijas pagal vartotojo pageidavimus. Tai įkvėpė tokie filmai kaip „Blade Runner“ ir „Twin Peaks“ serijos.

Projekto pavadinimas : TTMM for Fitbit, Dizainerių vardas : Albert Salamon, Kliento vardas : TTMM.

TTMM for Fitbit Žiūrėjimo Programa

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.