Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Dirbtinė Topografija

Artificial Topography

Dirbtinė Topografija Dideli baldai kaip urvas Tai apdovanojimais apdovanotas projektas, laimėjęs Didįjį meno prizą tarptautiniame konteinerių konkurse. Mano idėja yra ištuštinti tūrį konteinerio viduje, kad amorfinė erdvė būtų kaip urvas. Jis pagamintas tik iš plastikinės medžiagos. Apie 1000 10 mm storio minkštos plastikinės medžiagos lapų buvo supjaustyta kontūrine linija ir buvo sluoksniuoti kaip sluoksnis. Tai ne tik menas, bet ir dideli baldai. Kadangi visos porcijos yra minkštos kaip sofa, o žmogus, įėjęs į šią erdvę, gali atsipalaiduoti radęs vietą, tinkančią savo kūno formai.

Vidaus Erdvė

Chua chu kang house

Vidaus Erdvė Šių namų akupunktūros taškas turėjo sujungti uždarą teritoriją į visiškai naują tylos vaizdą. Tai darant bus atkurtas tam tikras istorinis ir žalingas žavesys, siekiant apsaugoti namo tuštumą. Naujas būstas baigiamas nuostabiu interjero interjeru; sausa ir drėgna virtuvė virtuvėje ir valgomasis virtuvėje. Gyvenamąjį plotą taip pat nutraukė įspūdingas meno išpuolis, netrukus tapęs asmeniniu būstu, elektros instaliacija. Norėdami papildyti bendrą akcentą, visos spalvos sienos turi nusidažyti šiltos šviesos riekelėmis.

Kalendorius

Calendar 2014 “Town”

Kalendorius Miestas yra popierinių amatų rinkinys su dalimis, kurias galima laisvai surinkti į kalendorių. Sudėkite įvairių formų pastatus ir mėgaukitės savo mažo miesto kūrimu. Kokybiški dizainai gali pakeisti erdvę ir pakeisti jos vartotojų mintis. Jie siūlo patogumą pamatyti, laikyti ir naudoti. Juos užburia lengvumas ir staigmenos elementas, praturtinantis erdvę. Originalūs mūsų produktai yra sukurti naudojant „Gyvenimo su dizainu“ koncepciją.

Šiuolaikinis Qipao

The Remains

Šiuolaikinis Qipao Įkvėpimas yra kilęs iš Kinijos relikvijų. „Keramika“ yra populiariausia reprezentacija, kuri yra populiariausia nepriklausomai nuo karaliaus ir žmonių. Mano tyrime net ir šiandien nepakitę esminiai Kinijos estetiniai mados ir fengšui (interjero ir aplinkos dizainas) standartai. Jiems patinka peržiūra, sluoksniavimasis ir norai. Norėčiau suprojektuoti „Qipao“, kad keramikos implikacija ir bruožas iš senosios dinastijos taptų šiuolaikiška. Ir provokuoja žmones, kurie pamiršta savo kultūrą ir tautybę, kai mes esame „i“ kartoje.

Restoranas

Osaka

Restoranas Kaimynystėje „Itaim Bibi“ (San Paulas, Brazilija) įsikūrusi Osaka išdidžiai demonstruoja savo architektūrą, siūlanti intymią ir jaukią atmosferą skirtingose jos erdvėse. Lauko terasa šalia gatvės yra įėjimas į žalią ir modernų kiemą, vidinio, išorinio ir gamtos ryšys. Asmeninis ir rafinuotas estetika buvo įgyvendintas naudojant natūralius elementus, tokius kaip medis, akmenys, geležis ir tekstilė. „Lamella“ stogo sistema su silpnu apšvietimu ir medinės grotelės buvo kruopščiai išnagrinėtos, kad būtų galima suderinti interjero dizainą ir sukurti skirtingą aplinką.

Vyno Tyrimo Įstaiga

Grapevine House

Vyno Tyrimo Įstaiga Vynuogių namas abstrakčios vynuogės pavidalu, kurios beveik nėra laukiama vynuogyne. Jo pagrindinis atraminis elementas, kurį sukuria skaitmeninė pagaminta kolona, atspindi senosios vynuogės šaknies garbę. „Grapevine House“ priekyje esantis ištisinis stiklas yra atviras visomis kryptimis ir suteikia galimybę iš karto patirti vynuogyno kraštovaizdžio įspūdį. Tokiu būdu turėtų būti pagerintas visų bandomųjų vynų skonis.