Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žinučių Kortelė

Pop-up Message Card “Leaves”

Žinučių Kortelė Lapai yra žinučių kortelės su iššokančių lapų motyvais. Pagyvinkite savo pranešimus išraiškingu sezoninės žalumos atspalviu. Komplekte yra keturios skirtingos kortelės su keturiais vokais. Kokybiški dizainai gali pakeisti erdvę ir pakeisti jos vartotojų mintis. Jie siūlo patogumą pamatyti, laikyti ir naudoti. Juos užburia lengvumas ir staigmenos elementas, praturtinantis erdvę. Originalūs mūsų produktai yra sukurti naudojant „Gyvenimo su dizainu“ koncepciją.

Sagė

Chiromancy

Sagė Kiekvienas žmogus yra unikalus ir originalus. Tai akivaizdu net modeliuose ant mūsų pirštų. Nubrėžtos linijos ir mūsų rankų ženklai taip pat yra gana originalūs. Be to, kiekvienas asmuo turi daugybę akmenų, kurie yra jiems artimos kokybės ar sujungti su asmeniniais įvykiais. Visos šios savybės mąstančiam stebėtojui suteikia tiek daug pamokančių ir patrauklių, kad leidžia kurti individualizuotus papuošalus, paremtus šiomis linijomis ir atskirų daiktų ženklais. Tokie papuošalai ir papuošalai - sudaro jūsų asmeninio meno kodą

Kalendorius

Calendar 2014 “ZOO”

Kalendorius Popierinių amatų rinkinį „ZOO“ lengva surinkti. Nereikia klijų ar žirklių. Surinkite, pritvirtindami dalis tuo pačiu ženklu. Kiekvienas gyvūnas bus dviejų mėnesių kalendorius. Kokybiški dizainai gali pakeisti erdvę ir pakeisti jos vartotojų mintis. Jie siūlo patogumą pamatyti, laikyti ir naudoti. Juos užburia lengvumas ir staigmenos elementas, praturtinantis erdvę. Originalūs mūsų produktai yra sukurti naudojant „Gyvenimo su dizainu“ koncepciją.

Gamyba / Postprodukcija / Transliacija

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower)

Gamyba / Postprodukcija / Transliacija Ašgabato radijo centras (televizijos bokštas) yra monumentalus 211 m aukščio pastatas, esantis Turkmėnistano sostinės Ašchabato pietiniame pakraštyje, ant 1024 m kalvos, virš jūros lygio. Televizijos bokštas yra pagrindinis radijo ir TV programų kūrimo, postprodukcijos ir transliavimo centras. Tai yra vienas geriausių šiuolaikinių skaitmeninių technologijų pavyzdžių. Televizijos bokštas padarė Turkmėnistaną HD antžeminės transliacijos pradininku Azijoje. Televizijos bokštas yra didžiausia pastaruosius 20 metų investicija į transliavimo technologijas.

Frontalinis Krautuvas

Arm Loader

Frontalinis Krautuvas Krautuvas, kuris daugiausia dirba nelygiais pagrindais, vairuotojui gali sukelti sunkų judesio sutrikimą, taip pat greitą nuovargį. Tačiau „ARM LOADER“ leidžia atpažinti koordinačių taškus žemėje ir padeda vairuotojo sėdynei būti stabiliai ir nelenkti. Todėl vairuotojui tai padeda nesijausti pavargusiam ir leidžia saugiai atlikti savo darbą.

Kalendorius

Calendar 2014 “Safari”

Kalendorius „Safari“ yra popierinių amatų gyvūnų kalendorius. Nuimkite ir surinkite 6 lapus su 2 mėnesio kalendoriais šonuose. Sulenkite kėbulą ir jungčių dalis išilgai raukšlių, pažiūrėkite į žymes ant jungčių ir priklijuokite, kaip parodyta. Kokybiški dizainai gali pakeisti erdvę ir pakeisti jos vartotojų mintis. Jie siūlo patogumą pamatyti, laikyti ir naudoti. Juos užburia lengvumas ir staigmenos elementas, praturtinantis erdvę. Originalūs mūsų produktai yra sukurti naudojant „Gyvenimo su dizainu“ koncepciją.