Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Viešoji Meno Erdvė

Dachuan Lane Art Installation

Viešoji Meno Erdvė Chengdu „Dachuan“ juosta, Jinjiang upės vakarinis krantas, yra istorinė gatvė, jungianti Chengdu East Gate miesto sienos griuvėsius. Projekto metu Dachuano Lane'io arka istorijoje buvo atstatyta senu būdu originalioje gatvėje, o šios gatvės istoriją papasakojo gatvės meno instaliacija. Meno instaliacijos įsikišimas yra savotiška terpė tęsti ir perduoti istorijas. Tai ne tik atkuria nugriautų istorinių gatvių ir juostų pėdsakus, bet ir suteikia savotišką miesto atminties temperatūrą naujoms gatvėms ir juostoms.

Vaizdinė Komunikacija

Plates

Vaizdinė Komunikacija Norėdami parodyti įvairius aparatūros parduotuvės skyrius, „Didyk Pictures“ sugalvojo pristatyti juos kaip kelias plokšteles su viršuje esančiais skirtingais aparatūros objektais, patiekiamomis restorano būdu. Baltas fonas ir balti indai padeda išryškinti patiektus objektus ir parduotuvių lankytojams lengviau rasti tam tikrą skyrių. Vaizdai taip pat buvo naudojami 6x3 metrų skelbimų lentose ir plakatuose viešajame transporte visoje Estijoje. Baltas fonas ir paprasta kompozicija leidžia šią reklamos žinią suvokti net ir pravažiuojančiu automobiliu.

Skulptūra

Iceberg

Skulptūra Icebergai yra interjero skulptūros. Sujungus kalnus, galima sukurti kalnų grandines, mentalinius peizažus, pagamintus iš stiklo. Kiekvieno perdirbto stiklo objekto paviršius yra unikalus. Taigi kiekvienas objektas turi savitą charakterį, sielą. Suomijoje skulptūros yra rankų darbo, pasirašytos ir sunumeruotos. Pagrindinė ledkalnio skulptūrų filosofija yra atspindėti klimato pokyčius. Todėl naudojama medžiaga yra perdirbtas stiklas.

Žiūrėjimo Programa

TTMM for Pebble

Žiūrėjimo Programa TTMM yra 130 „Watchface“ kolekcija, skirta „Pebble 2“ išmaniajam laikrodžiui. Konkretūs modeliai rodo laiką ir datą, savaitės dieną, žingsnius, aktyvumo laiką, atstumą, temperatūrą ir akumuliatoriaus ar „Bluetooth“ būseną. Vartotojas gali tinkinti informacijos tipą ir matyti papildomus duomenis po purtymo. TTMM laikrodžių paviršiai yra paprasti, minimalūs, estetiško dizaino. Tai skaitmenų ir abstrakčios informacijos-grafikos derinys, puikiai tinkantis robotų erai.

Žiūrėjimo Programa

TTMM for Fitbit

Žiūrėjimo Programa TTMM yra 21 laikrodžio ekrano kolekcija, skirta „Fitbit Versa“ ir „Fitbit Ionic“ išmaniesiems laikrodžiams. Laikrodžio veidai turi sudėtingų nustatymų, paprasčiausiai palietę ekraną. Tai leidžia jiems labai greitai ir lengvai pritaikyti spalvas, iš anksto nustatytą dizainą ir komplikacijas pagal vartotojo pageidavimus. Tai įkvėpė tokie filmai kaip „Blade Runner“ ir „Twin Peaks“ serijos.

„Watchfaces Apps“

TTMM

„Watchfaces Apps“ TTMM yra „Pebble Time“ ir „Pebble Time Round“ išmaniųjų laikrodžių stebėjimo paviršių kolekcija. Čia rasite dvi programas (tiek „Android“, tiek „iOS“ platformai) su 50 ir 18 modelių, turinčių daugiau nei 600 spalvų variantų. TTMM yra paprastas, minimalus ir estetiškas skaitmenų ir abstrakčios infografikos derinys. Dabar galite pasirinkti savo laiko stilių, kada tik norite.