Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Karoliai

Extravaganza

Karoliai Elegantiškas kolbas, įkvėptas ruffų, senovinių kaklo dekoracijų, kurias galite pamatyti ant daugelio gražių XVI ir XVII amžiaus paveikslų. Pasižymi šiuolaikišku ir šiuolaikišku dizainu, supaprastinantį tipinį ruffų stilių, bandantį jį padaryti modernų ir šiuolaikišką. Sudėtingas efektas, suteikiantis eleganciją dėvėtojui, naudojant juodas arba baltas spalvas leidžia daugybę derinių su moderniu ir grynu dizainu. Vieno lanko karoliai, lankstūs ir lengvi. Nebrangi medžiaga, tačiau aukštosios mados įspūdingas dizainas, kuris daro šį šaltesnį ne tik papuošalu, bet ir nauju kūno ornamentu.

Dizaino Renginių Programa

Russian Design Pavilion

Dizaino Renginių Programa parodos, dizaino konkursai, dirbtuvės, švietimo dizaino konsultacijos ir leidybos projektai, skirti reklamuoti rusų dizainerius ir prekės ženklus užsienyje. Mūsų veikla skatina rusiškai kalbančius dizainerius tobulinti savo žinias ir įgūdžius vykdant tarptautinius projektus ir padeda suprasti jų vaidmenį dizaino bendruomenėje, kaip skatinti ir skatinti savo gaminių konkurencingumą bei kurti tikras naujoves.

Paraventas

Positive and Negative

Paraventas Tai produktas, kuris vienu metu tarnauja kaip funkcija ir grožis, pagardintas kultūros ir šaknų užuomina. „Teigiamas ir neigiamas“ mokinys veikia kaip reguliuojamas ir mobilus privatumo barjeras, kuris neišsikiša ir netrikdo vietos. Islamo motyvas suteikia į nėrinius panašų efektą, kuris yra atimamas iš „Corian“ / „Derva“ medžiagos ir atvirkščiai. Panašiai kaip yin yang, blogoje visada yra šiek tiek gero, o geroje visada yra šiek tiek gero. Kai saulė leidžiasi ties teigiama ir neigiama, tai tikrai šviečia jos momentas, o geometriniai šešėliai dažo kambarį.

Kokteilių Baras

Gamsei

Kokteilių Baras Kai „Gamsei“ atidarė 2013 m., Hiperlokalizmas buvo įvestas į praktikos sritį, kuri iki tol daugiausia buvo skirta tik maistui. „Gamsei“ kokteilių ingredientai yra arba pašėlę, arba juos augina vietiniai arteziniai ūkininkai. Baro interjeras yra aiškus šios filosofijos tęsinys. Buero Wagner, kaip ir kokteiliai, visas medžiagas įsigijo vietoje ir glaudžiai bendradarbiavo su vietos gamintojais, gamindamas individualius sprendimus. „Gamsei“ yra visiškai integruota koncepcija, kuri kokteilio gėrimo įvykį paverčia nauja patirtimi.

Jūros Gėrybių Pakuotė

PURE

Jūros Gėrybių Pakuotė Šios naujos gaminių grupės koncepcija yra „laisva nuo“. Paprasčiau tariant, mes sukūrėme neįprastai ramų dizainą. Paprastai konservuotose jūros gėrybėse yra tamsios ir netvarkingos pakuotės, mūsų dizainas yra „be jokio“ optinio balasto. Kita vertus, asortimentas taip pat skirtas alergiškiems ir jautriems maistui žmonėms. Taigi beveik sąmoningai tai atrodo kažkokia medicininė priemonė. Pardavimas prasidėjo 2013 m. Sausio mėn. Ir yra labai sėkmingas. Mažmeninės prekybos įmonių atsiliepimai yra šie: Mes labai ilgai laukėme geros išvaizdos ir gerai apgalvotos koncepcijos. Klientui tai patiks.