Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Namų Architektūros Dizainas

Bienville

Namų Architektūros Dizainas Šios darbinės šeimos logistika reikalavo, kad jie ilgą laiką būtų namuose namuose, o tai, be darbo ir mokyklos, pakenkė jų gerovei. Jie, kaip ir daugelis šeimų, ėmė svarstyti, ar būtina persikelti į priemiesčius, pakeisti miesto patogumus į didesnį užpakalinį kiemą, kad būtų lengviau patekti į lauką. Užuot persikėlę toli, jie nusprendė pastatyti naują namą, kuriame būtų apsvarstyta nedidelio miesto aikštelės vidaus namų gyvenimo apribojimai. Projekto organizacinis principas buvo sukurti kuo daugiau lauko prieigų iš komunalinių teritorijų.

Kanapių Užpilamos Tabletės

Secret Tarts

Kanapių Užpilamos Tabletės „Secret Tarps“ pakuotės yra pagamintos taip vadinamu modernizuotu retro / vintažiniu stiliumi, jaučiant senosios mokyklos užrašus, todėl numatytas meistro-vaistininko prisilietimas sulaiko klientą iš pirmo žvilgsnio ir vėliau, o išsamus pagrindinių dizaino elementų stebėjimas koduojamas į holistinė struktūra, perkelianti pagrindinį rinkodaros tašką: šį produktą sukūrė vaistininkų amatų įmonė, o jo viduje yra rankų darbo vaistininkų slaptas receptas.

Programa Mobiliesiems

Akbank Mobile

Programa Mobiliesiems Naujas „Akbank Mobile“ programos dizainas suteikia naują požiūrį į socialinę, išmaniąją, ateičiai atsparią ir naudingą bankininkystės patirtį. Pagrindiniame puslapyje pritaikę individualizuotos srities dizainą, vartotojai gali peržiūrėti intelektualias įžvalgas, kad palengvintų finansinį gyvenimą. Be to, taikant šį naują dizaino metodą, tradicinės bankininkystės operacijos kalba vartotojo kalba, naudodamos kontaktų miniatiūras, vaizdus, supaprastintus veiksmų srautus ir sąvokas.

Treniruotėms Skirtas Silikoninis Vandens Butelis

Happy Aquarius

Treniruotėms Skirtas Silikoninis Vandens Butelis „Happy Aquarius“ yra saugus ir tinkamas bet kokio amžiaus vandens butelis. Jis pasižymi sklandžiai besišypsančia kreivės forma ir yra patrauklus dvipusėmis spalvomis, suteikia jaunatviškumo, energingumo ir madingumo jausmą. Pagaminta iš 100% perdirbamo maistinio silikono, palaikanti 220 laipsnių temperatūros diapazoną. Nuo C iki -40 laipsnių. C, neišplauta joks plastifikatorius, be BPA. Minkšta liesti paviršiaus danga suteikia šilkinį pojūtį, malonų sulaikymą ir sukibimą. Spyruokliškumas, elastingumas ir tuščiavidurės struktūros ypatybės suteikia buteliui galimybę dirbti kaip rankeną ir kaip lengvą hantelį.

Viešbučio Patogumai

Marn

Viešbučio Patogumai Įkvėpti tradicinių Tainano kultūros šventinių užkandžių (senasis Taivano miestas, pilnas kultūrinio paveldo), pavertę juos viešbučio patogumų rinkiniu, šie šventinių užkandžių serija, vietiniams visada žinoma kaip „Marn“, reiškia išsipildymą. kinų kultūroje; vėžlio formos ryžių pyragas kaip rankinis muilas ir muilo indas, manų pupelių pyragas kaip tualeto reikmenys, tang juanio saldus koldūnas kaip rankų kremas ir garinta bandelė & amp; Tainano rudojo cukraus bandelė kaip arbatos rinkinys. Tainano kultūros paveldas galėtų būti plačiai paplitęs visame pasaulyje, nes viešbutis yra puiki platforma vietos kultūrai skatinti.

Laminuota Bambuko Išmatos

Kala

Laminuota Bambuko Išmatos „Kala“, taburetė, pagaminta iš laminuoto bambuko su ištraukiamu mechanizmu centrinėje ašyje. Atsižvelgiant į aliejinio popieriaus skėčio struktūros įkvėpimą, laminuota bambuko juostelė buvo termiškai iškepta ir pritvirtinta prie formos medienos formos, pademonstravus jos paprastumą ir rytietišką žavesį. Įdomu tai, kad suprojektuotos laminuotos bambuko struktūros elastingumas ir ištraukiamas mechanizmas centrinėje ašyje sėdint ant „Kala“ taburetės suras sąveiką, ji lengvai ir sklandžiai nusileis, o atsistojusi nuo „Kala“ taburetės pakils atgal į savo padėtį .