Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
„Podcast“

News app

„Podcast“ Naujienos yra garso informacijos interviu programa. Ją įkvėpė „iOS“ programėlės plokščias dizainas su iliustracijomis, iliustruojančiomis informacinius blokus. Vizualiai fonas yra elektriškai mėlynos spalvos, kaip misija, kad blokai išsiskirtų. Grafinių elementų yra labai nedaug - tikslas, kad programa būtų lengva naudoti nesiblaškant vartotojo ir neprarandant jos.

3D Veido Atpažinimo Prieigos Kontrolė

Ezalor

3D Veido Atpažinimo Prieigos Kontrolė Susipažinkite su kelių jutiklių ir kamerų prieigos valdymo sistema „Ezalor“. Algoritmai ir vietinė kompiuterija yra sukurti siekiant užtikrinti privatumą. Finansinio lygio apsaugos nuo klastojimo technologija apsaugo nuo padirbtų veido kaukių. Minkštas atspindintis apšvietimas suteikia jaukumo. Akimirksniu vartotojai lengvai pasiekia mėgstamą vietą. Jo autentifikacija be palietimo užtikrina higieną.

Kinų Restoranas

Ben Ran

Kinų Restoranas „Ben Ran“ yra meniškai harmoningas kinų restoranas, įsikūręs prabangiame viešbutyje, Vangohh Eminent, Malaizija. Norėdami sukurti tikrą restorano skonį, kultūrą ir sielą, dizainerė taiko intravertišką ir glaustą rytietiško stiliaus technikų. Tai yra psichinio aiškumo simbolis, atsisakyti klestinčiojo ir natūraliai ir paprastai grįžti į pradinį protą. Interjeras yra natūralus ir nepriekaištingas. Naudojant senovinę koncepciją, taip pat sinchroniškumas su restorano pavadinimu Ben Ran, kuris reiškia originalumą ir gamtą. Restoranas apytiksliai 4088 kvadratinių pėdų.

Korėjos Sveiko Maisto

Darin

Korėjos Sveiko Maisto „Darin“ sukurta siekiant išlaisvinti šiuolaikinius žmones nuo nenoro nuo tradicinių Korėjos sveiko maisto produktų nuovargio visuomenėje, pasižymint paprastu, grafiniu aiškumu pristatant pakuotes šiuolaikinių žmonių jautrumui, skirtingai nuo neprojektuotų vaizdų, kuriuos naudojo tradicinės Korėjos sveiko maisto parduotuvės. . Visi dizainai sukurti iš kraujo apytakos motyvų, vaizduojant tikslą suteikti gyvybingumą ir sveikatą pavargusiems 20–30-mečiams.

Moteriškų Drabužių Kolekcija

Utopia

Moteriškų Drabužių Kolekcija Šioje kolekcijoje Yina Hwang daugiausia įkvėpė formos, kurios yra simetriškos ir asimetriškos kartu su pogrindžio muzikos kultūra. Ji, kurdama šią kolekciją, kurdama funkcionalių, tačiau abstrakčių drabužių ir aksesuarų kolekciją, kuri įkūnys savo patirties istoriją, remdamasi svarbiausiu savęs apkabinimo momentu. Visi projekto atspaudai ir audiniai yra originalūs, o audinių pagrindui ji daugiausia naudojo PU odą, Satiną, Power Mash ir Spandex.

Baldų Kolekcija

Phan

Baldų Kolekcija „Phan“ kolekciją įkvėpė „Phan“ konteineris, kuris yra Tailando konteinerių kultūra. Dizainerė naudoja „Phan“ konteinerių struktūrą, kad baldų struktūra taptų tvirta. Suprojektuokite formą ir detales, kad ji būtų moderni ir paprasta. Dizaineris panaudojo lazeriu pjaustytą technologiją ir sulankstyto metalo lakštų staklių derinį su CNC mediena, kad padarytų sudėtingą ir unikalią detalę, kitokią nei kitos. Paviršius buvo padengtas milteliniu būdu padengta sistema, kad struktūra išliktų ilga, tvirta, bet lengva.