Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Skulptūra

Atgbeyond

Skulptūra Ksianas yra Didžiojo šilko kelio pradinėje vietoje. Kūrybiniame meno tyrimo procese jie sujungia šiuolaikinį „Xi'an W“ viešbučio prekės ženklo pobūdį, ypatingą Kiano istoriją ir kultūrą bei nuostabias Tango dinastijos meno istorijas. Pop'as kartu su graffiti menu tapo „W“ viešbučio menine išraiška, kuri turėjo didžiulį poveikį.

Yong Uosto Prekės Ženklo Pakeitimas

Hak Hi Kong

Yong Uosto Prekės Ženklo Pakeitimas Pasiūlyme naudojamos trys sąvokos, skirtos atstatyti Yong-An žvejybos uosto KI sistemą. Pirmasis yra naujas logotipas, sukuriantis konkrečią vaizdinę medžiagą, paimtą iš Hakka bendruomenės kultūrinių ypatybių. Kitas žingsnis yra pramogų patirties pakartotinis tyrimas, tada sukurkite du vaizduojančius talismano simbolius ir leiskite jiems pasirodyti naujose atrakcionuose, nukreipiančiuose turistus į uostą. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - devynių vietų planavimas, apsuptas pramogų ir skanių virtuvių.

Parodos Dizainas

Tape Art

Parodos Dizainas 2019 m. Taipėjus sužadėjo vizualus linijų, spalvų gabalėlių ir fluorescencinis vakarėlis. Tai buvo „Tape That Art“ paroda, kurią organizavo „FunDesign.tv“ ir „Tape That Collective“. Buvo pristatyti įvairūs projektai su neįprastomis idėjomis ir technikomis, pateiktomis 8-iose tapetų meno instaliacijose ir eksponuota per 40 tapetų paveikslų, kartu su vaizdo įrašais apie menininkų kūrybą praeityje. Jie taip pat pridėjo nuostabių garsų ir šviesos, kad renginys taptų svaiginančia meno aplinka, o medžiagoms, kurias jie pritaikė, buvo audinių juostos, kanalų juostos, popierinės juostos, pakavimo pasakos, plastikinės juostos ir folijos.

Kirpykla

Vibrant

Kirpykla Užfiksuotas botaninio įvaizdžio esmė, dangaus sodas buvo sukurtas visame koridoriuje, iškart pasveikina svečius pasislėpti, pasitraukti nuo minios, pasveikinti juos iš prieškambario. Žvelgdamas toliau į erdvę, susiaurėjęs išdėstymas išplečiamas į viršų, pateikiant išsamius aukso spalvos prisilietimus. Botaninės metaforos vis dar ryškiai išreiškiamos visame kambaryje, pakeisdamos šurmulio triukšmą, sklindantį iš gatvių, ir čia tampa slaptu sodu.

Privati Gyvenamoji Vieta

City Point

Privati Gyvenamoji Vieta Dizainerė ieškojo įkvėpimo iš miesto kraštovaizdžio. Taigi džiovos miesto erdvės peizažas buvo „išplėstas“ iki gyvenamosios erdvės, kuriai būdingas projektas Metropolitan tema. Tamsios spalvos buvo paryškintos šviesa, kad būtų sukurti nuostabūs vaizdiniai efektai ir atmosfera. Priėmus mozaikas, paveikslus ir skaitmeninius atspaudus su aukštybiniais pastatais, į interjerą buvo įneštas modernaus miesto įspūdis. Dizaineris įdėjo daug pastangų teritorijų planavimui, ypač daug dėmesio skyrė funkcionalumui. Rezultatas buvo stilingi ir prabangūs namai, pakankamai erdvūs, kad aptarnautų 7 žmones.

Instaliacijos Menas

Inorganic Mineral

Instaliacijos Menas Įkvėptas gilių gamtos jausmų ir architekto patirties, Lee Chi daug dėmesio skiria unikalių botanikos meno instaliacijų kūrimui. Apmąstydamas meno pobūdį ir tyrinėdamas kūrybines technikas, Lee gyvenimo įvykius paverčia formalizuotais meno kūriniais. Šios darbų serijos tema yra ištirti medžiagų prigimtį ir tai, kaip medžiagas galima rekonstruoti estetinę sistemą ir naują perspektyvą. Lee taip pat mano, kad augalų ir kitų dirbtinių medžiagų iš naujo apibrėžimas ir rekonstravimas gali padaryti natūralų kraštovaizdį žmonėms emocinį poveikį.

Dienos dizaino legenda

Legendiniai dizaineriai ir jų apdovanoti darbai.

Dizaino legendos yra nepaprastai garsūs dizaineriai, kurie savo gerų dizainų dėka pagerina mūsų pasaulį. Atraskite legendinius dizainerius ir jų novatoriškus gaminių dizainus, originalius meno kūrinius, kūrybinę architektūrą, išskirtinius mados dizainus ir dizaino strategijas. Mėgaukitės ir tyrinėkite originalius visame pasaulyje apdovanotų dizainerių, menininkų, architektų, novatorių ir prekės ženklų dizaino darbus. Įkvėpkite kūrybinių dizainų.