Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Karolių Ir Auskarų Rinkinys

Ocean Waves

Karolių Ir Auskarų Rinkinys Okeaninių bangų karoliai yra gražus šiuolaikinių papuošalų gabalas. Pagrindinis dizaino įkvėpimas yra vandenynas. Tai yra prabanga, gyvybingumas ir grynumas. Dizaineris panaudojo gerą mėlynos ir baltos spalvos balansą, kad galėtų pamatyti vandenyno purslų bangą. Tai rankų darbo iš 18K baltojo aukso ir aptraukta deimantais ir mėlynu safyru. Karoliai yra gana dideli, tačiau subtilūs. Ji sukurta taip, kad atitiktų visų rūšių aprangą, tačiau labiau tinkama suporuoti su iškirpte, kad ji nepersidengtų.

Paroda

City Details

Paroda Projekto „City Details“ elementų dizaino sprendimų demonstracija vyko 2019 m. Spalio 3–10 d. Maskvoje. 15 000 kvadratinių metrų plote buvo pristatytos pažangios „hardscape“ elementų, sporto ir žaidimų aikštelių, apšvietimo sprendimų ir funkcinių miesto meno objektų idėjos. Parodos teritorijai sutvarkyti buvo panaudotas novatoriškas sprendimas, kuriame vietoje lygios parodos stendų eilės buvo pastatytas miniatiūrinis miesto modelis su visais specifiniais komponentais, tokiais kaip: miesto aikštė, gatvės, viešasis sodas.

Prieširdis

Sberbank Headquarters

Prieširdis Šveicarijos architektūros biuras „Evolution Design“, bendradarbiaudamas su Rusijos architektūros studijos „T + T“ architektais, suprojektavo erdvų daugiafunkcį prieškambarį naujoje „Sberbank“ korporacijos būstinėje Maskvoje. Dienos šviesoje užlietas prieškambaris turi įvairias bendradarbystės erdves ir kavos barą, o pakabinamas deimanto formos posėdžių kambarys yra vidinio kiemo židinio vieta. Veidrodiniai atspindžiai, įstiklintas vidinis fasadas ir augalų panaudojimas suteikia erdvės ir tęstinumo pojūtį.

Biuro Dizainas

Puls

Biuro Dizainas Vokietijos inžinerijos įmonė „Puls“ persikėlė į naujas patalpas ir pasinaudojo šia proga vizualizuodama ir skatindama naują bendradarbiavimo kultūrą įmonėje. Naujas biuro dizainas skatina kultūrinius pokyčius, komandoms pranešus apie reikšmingą vidinės komunikacijos plėtrą, ypač tarp tyrimų ir plėtros ir kitų departamentų. Bendrovėje taip pat padaugėjo spontaniškų neoficialių susitikimų, kurie, kaip žinoma, yra vienas pagrindinių mokslinių tyrimų ir plėtros inovacijų sėkmės rodiklių.

Gyvenamasis Pastatas

Flexhouse

Gyvenamasis Pastatas „Flexhouse“ yra vienos šeimos namai prie Šveicarijos Ciuricho ežero. Pastatytas sudėtingame trikampiame žemės sklype, suspaustame tarp geležinkelio linijos ir vietinio privažiavimo kelio, „Flexhouse“ yra daugelio architektūrinių iššūkių įveikimo rezultatas: ribojantys atstumų ribos ir pastato tūris, trikampė sklypo forma, apribojimai vietinei kalbai. Gautas pastatas su plačiomis stiklinėmis sienomis ir juostelėmis panašiu baltu fasadu yra toks lengvas ir judrus, kad primena futuristinį indą, kuris nuplaukė iš ežero ir rado natūralią vietą dokui.

6280.ch Coworking Hub

Novex Coworking

6280.ch Coworking Hub Įsikūręs tarp kalnų ir ežerų vaizdingoje Centrinėje Šveicarijoje, 6280.ch coworking hub yra atsakas į didėjantį lanksčių ir prieinamų darbo vietų poreikį Šveicarijos kaimo vietovėse. Vietiniams laisvai samdomiems darbuotojams ir mažoms įmonėms ji siūlo šiuolaikišką darbo erdvę su interjerais, kurie semiasi įkvėpimo iš svetainių bukolo aplinkos ir pagerbia savo pramonės praeitį, kartu tvirtai atspindėdami 21-ojo amžiaus darbinio gyvenimo pobūdį.

Dienos dizaino komanda

Geriausios pasaulyje dizaino komandos.

Kartais jums reikia labai didelės talentingų dizainerių komandos, kad sugalvotumėte tikrai puikius dizainus. Kasdien mes pasižymime savita apdovanojimais apdovanota novatoriško ir kūrybingo dizaino komanda. Tyrinėkite ir atraskite originalią ir kūrybingą architektūros, gero dizaino, mados, grafikos dizaino ir dizaino strategijos projektus iš viso pasaulio dizaino komandų. Pasisemkite įkvėpimo originalių didžiųjų dizainerių kūrinių.