Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Biuro Dizainas

Sberbank

Biuro Dizainas Šis projektas buvo sudėtingas - per labai ribotą laiką buvo suprojektuota didžiulės apimties judri darbo vieta ir visada buvo atsižvelgiama į fizinius ir emocinius biuro vartotojų poreikius. Su naujuoju biuro dizainu „Sberbank“ žengė pirmuosius žingsnius modernizuodama jų darbo vietos koncepciją. Naujas biuro dizainas suteikia personalui galimybę atlikti užduotis tinkamiausiomis darbo sąlygomis ir sukuria visiškai naują architektūrinį identitetą pirmaujančiai Rusijos ir Rytų Europos finansų įstaigai.

Biuras

HB Reavis London

Biuras Pagal „IWBI WELL Building Standard“ sukurtą „HB Reavis UK“ būstinę siekiama skatinti projektu pagrįstą darbą, kuris skatina suskaidyti departamentų silosus ir padaro darbą skirtingose komandose paprastesnį ir prieinamesnį. Vadovaujantis WELL pastato standartu, darbo vietos dizainu taip pat siekiama spręsti sveikatos problemas, susijusias su šiuolaikiniais biurais, tokiais kaip mobilumo stoka, blogas apšvietimas, prasta oro kokybė, ribotas maisto pasirinkimas ir stresas.

Poilsio Namai

Chapel on the Hill

Poilsio Namai Po daugiau nei 40 metų stovėjusios apleistos metodistų koplyčios Anglijos šiaurėje buvo pertvarkytos į 7 žmonių savarankiškus maitinimo namus. Architektai išsaugojo originalias savybes - aukštus gotikinius langus ir pagrindinę kongregacijos salę - paversdami koplyčią į harmoningą ir patogią erdvę, užlietą dienos šviesos. Šis XIX a. Pastatas yra kaimiškame Anglijos kaime, iš kurio atsiveria panoraminiai vaizdai į kalnus ir nuostabų kraštovaizdį.

Biuras

Blossom

Biuras Nors tai biuro patalpos, joje naudojami drąsūs skirtingų medžiagų deriniai, o žaliuojanti sodinimo struktūra suteikia dienos perspektyvos pojūtį. Dizaineris suteikia tik erdvę, o erdvės gyvybingumas vis tiek priklauso nuo savininko, naudojant gamtos jėgą ir dizainerio unikalų stilių! Biuras nebeatlieka vienos funkcijos, dizainas yra įvairesnis, jis bus naudojamas didelėje ir atviroje erdvėje, siekiant sukurti skirtingas galimybes tarp žmonių ir aplinkos.

Biuras

Dunyue

Biuras Pokalbių metu dizaineriai leidžia projektuoti ne tik erdvinį interjero padalijimą, bet kartu sujungti miestą / erdvę / žmones, kad pasyvi aplinka ir erdvė mieste nekonfliktuotų, o dienos laikas yra paslėptas gatvės fasadas, naktis. Tada jis tampa stikliniu šviesos skydeliu mieste.

Pakuotės Dizainas

Milk Baobab Baby Skin Care

Pakuotės Dizainas Jį įkvepia pienas, pagrindinis ingredientas. Unikali pieno pakuotės pakuotės konstrukcija atspindi produkto savybes ir yra skirta būti pažįstamai net pirmą kartą vartotojams. Be to, naudojama medžiaga iš polietileno (PE) ir gumos (EVA) bei švelnios pastelinės spalvos savybės pabrėžiant, kad tai švelnus produktas vaikams su silpna oda. Apvali forma uždedama ant kampo, kad mama ir kūdikis būtų saugūs.