Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kėdė

Haleiwa

Kėdė „Haleiwa“ tvarų rotango pynimą paverčia kreivėmis ir išryškina savitą siluetą. Natūralios medžiagos pagerbia amatininkų tradicijas Filipinuose, perdarytas šiais laikais. Suporuotas arba naudojamas kaip teiginys, dėl dizaino universalumo ši kėdė prisitaiko prie skirtingų stilių. Sukūręs formos ir funkcijos, malonės ir stiprybės, architektūros ir dizaino pusiausvyrą, „Haleiwa“ yra toks pat patogus, kaip ir gražus.

Įmonės Prekės Ženklo Pakeitimas

Astra Make-up

Įmonės Prekės Ženklo Pakeitimas Prekės ženklo galia slypi ne tik jo sugebėjimuose ir vizijoje, bet ir komunikacijoje. Paprastas naudoti katalogas, užpildytas stipriomis gaminių nuotraukomis; į vartotojus orientuota ir patraukli svetainė, kurioje teikiamos internetinės paslaugos ir prekės ženklų produktų apžvalga. Mes taip pat sukūrėme vaizdinę kalbą reprezentuodami prekės ženklo sensaciją su mados fotografavimo stiliumi ir šviežia komunikacijos linija socialinėje žiniasklaidoje, užmegzkite dialogą tarp įmonės ir vartotojo.

Šrifto Dizainas

Monk Font

Šrifto Dizainas Vienuolis siekia pusiausvyros tarp humanistinių sans serifų atvirumo ir įskaitomumo bei labiau sureguliuoto kvadratinio sans serifo pobūdžio. Nors iš pradžių buvo sukurtas kaip lotyniškas šriftas, anksti buvo nuspręsta, kad reikia platesnio dialogo, kad būtų įtraukta versija arabiškai. Tiek lotynų, tiek arabų kalba suformuluoti tą patį loginį pagrindą ir bendros geometrijos idėją. Lygiagretaus projektavimo proceso stiprumas leidžia suderinti abi kalbas ir harmoniją. Tiek arabai, tiek lotyniškai dirba sklandžiai, turėdami bendrus skaitiklius, stiebo storį ir lenktas formas.

Užduočių Lempa

Pluto

Užduočių Lempa Plutonas tvirtai orientuojasi į stilių. Kompaktiškas, aerodinaminis cilindras, kurį skrieja elegantiška rankena, pritvirtinta per kampinį trikojo pagrindą, todėl ją lengviau išdėstyti minkštai, bet sufokusuotai šviesai tiksliai. Jos forma buvo įkvėpta teleskopų, tačiau vietoj žvaigždžių ji siekia sutelkti dėmesį į žemę. Pagaminta naudojant 3D spausdinimą iš plastiko iš kukurūzų, jis yra unikalus ne tik 3D spausdintuvams naudoti pramoniniu būdu, bet ir ekologiškas.

Pakuotė

Winetime Seafood

Pakuotė „Winetime Seafood“ serijos pakuotės dizainas turėtų parodyti produkto šviežumą ir patikimumą, turėtų skirtis nuo konkurentų palankiai, būti harmoningas ir suprantamas. Naudojamos spalvos (mėlyna, balta ir oranžinė) sukuria kontrastą, pabrėžia svarbius elementus ir atspindi prekės ženklo pozicijas. Parengta viena unikali koncepcija išskiria serijas iš kitų gamintojų. Vaizdinės informacijos strategija leido nustatyti serijos gaminių įvairovę, o iliustracijų naudojimas vietoj nuotraukų padarė pakuotę įdomesnę.

Lempa

Mobius

Lempa „Mobius“ žiedas suteikia įkvėpimo kuriant „Mobius“ lempas. Vienoje lempos juostoje gali būti du šešėliniai paviršiai (ty dvipusis paviršius), aversas ir atbulinė dalis, kurie patenkins universalų apšvietimo poreikį. Jos ypatinga ir paprasta forma yra paslaptingas matematinis grožis. Todėl labiau ritmingas grožis bus įneštas į namų gyvenimą.

Dienos dizaino interviu

Pokalbiai su garsiausiais pasaulio dizaineriais.

Perskaitykite naujausius dizaino žurnalisto ir visame pasaulyje garsių dizainerių, menininkų ir architektų pokalbius apie dizainą, kūrybiškumą ir naujoves. Peržiūrėkite naujausius garsių dizainerių, menininkų, architektų ir novatorių dizaino projektus ir apdovanojimus. Atraskite naujų įžvalgų apie kūrybiškumą, inovacijas, menus, dizainą ir architektūrą. Sužinokite apie puikių dizainerių projektavimo procesus.