Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kavos Rinkinys

Riposo

Kavos Rinkinys Šios paslaugos dizainas buvo įkvėptas dviejų XX amžiaus pradžios mokyklų - vokiečių „Bauhaus“ ir rusų avangardo. Griežta tiesi geometrija ir gerai apgalvotas funkcionalumas visiškai atitinka tų laikų manifestų dvasią: „kas patogu, yra gražu“. Tuo pačiu metu, laikydamasis šiuolaikinių tendencijų, dizaineris šiame projekte derino dvi kontrastingas medžiagas. Klasikinį baltojo pieno porcelianą papildo ryškūs dangteliai iš kamštienos. Dizaino funkcionalumą palaiko paprastos, patogios rankenos ir bendras formos pritaikymas.

Namas

Santos

Namas Naudodamas medieną kaip pagrindinį konstruktyvų elementą, namas savo ruožtu išstumia du lygius ir sukuria įstiklintą stogą, kuris integruosis į aplinką ir leis patekti natūraliai šviesai. Dvigubo aukščio erdvė parodo tą santykį tarp pirmo aukšto, viršutinio aukšto ir kraštovaizdžio. Virš stoglangio skrenda metalinis stogas, apsaugantis jį nuo vakarinės saulės spindulių ir oficialiai atkuriantis tūrį, įrėminantis natūralios aplinkos viziją. Programa išdėstyta nustatant viešojo naudojimo paskirtis pirmame aukšte ir privačias paskirtis viršutiniame aukšte.

Baldai Plius Ventiliatorius

Brise Table

Baldai Plius Ventiliatorius „Brise Table“ yra sukurtas su atsakomybės už klimato pokyčius jausmu ir noru naudoti ventiliatorius, o ne oro kondicionierius. Užuot pučiantis stipriam vėjui, jis koncentruojasi į vėsos jausmą, cirkuliuodamas orą, net ir išjungęs oro kondicionierių. Naudodami „Brise Table“, vartotojai gali šiek tiek atvėsti ir tuo pat metu naudoti kaip šoninį stalą. Be to, jis gerai praleidžia aplinką ir daro erdvę gražesnę.

Atidarymo Pavadinimas

Pop Up Magazine

Atidarymo Pavadinimas Projektas buvo kelionė abstrakčiai ir sklandžiai ištirti Escape problemas (tema 2019 m.), Parodant pokyčius, naujus dalykus ir pasekmes. Visi vaizdai yra švarūs ir patogūs žiūrėti, kontrastuojantys su nepatogia realybės prasme. Dizainas nuolat keičiasi, o animacijoje esančios morfuojančios formos atspindi pakartotinio pritaikymo veiksmą, kurį sukelia kažkokia situacija. Pabėgimas turi skirtingas reikšmes, interpretacijas ir požiūris skiriasi nuo žaismingo iki rimto.

Struktūrinis Žiedas

Spatial

Struktūrinis Žiedas Dizainas apima metalinio rėmo struktūrą, kurioje drebulė laikoma taip, kad akcentuojama tiek akmeninė, tiek metalinė rėmo konstrukcija. Konstrukcija yra gana atvira ir įsitikina, kad akmuo yra dizaino žvaigždė. Netaisyklinga druzy forma ir metaliniai rutuliai, laikantys struktūrą kartu, suteikia dizainui šiek tiek švelnumo. Jis yra drąsus, nestiprus ir nešiojamas.

Reklama

Insect Sculptures

Reklama Kiekvienas gabalas buvo pagamintas rankomis, kad būtų sukurtos vabzdžių, kuriuos įkvėpė jų aplinka ir maistas, skulptūros. Meno kūrinys buvo naudojamas kaip raginimas veikti per „Doom“ svetainę, taip pat nustatant konkrečius namų kenkėjus. Šioms skulptūroms naudojami elementai buvo išvežti iš šiukšlių aikštelių, šiukšlių, upių vagų ir supermarketų. Surinkę kiekvieną vabzdį, jie buvo nufotografuoti ir retušuoti fotosesijoje.