Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vežimėlis

Ancer Dynamic

Vežimėlis „Ancer“, neleidžianti vežti kėdės, sutelkia dėmesį ne tik į judesių judrumą, bet ir į paciento komfortą, ypač tiems, kurie tuo naudojasi ilgą laiką. Novatoriška konstrukcija, kartu su dinamiška oro pagalve, įmontuota į sėdynės pagalvėlę, ir sukama rankena išskiria ją iš įprastos invalido vežimėlio. Įdėjus daug pastangų, vežimėlio dizainas buvo baigtas ir įrodyta, kad jis padeda užkirsti kelią praguloms. Sprendimas ir projektavimo principai yra pagrįsti rezultatais, surinktais iš neįgaliųjų vežimėlių naudotojų, o tai suteikia autentišką vartotojo patirtį.

3D Animacija

Alignment to Air

3D Animacija Kalbant apie kūrybinę raidžių animaciją, Jin pradėjo nuo abėcėlės A. Ir, eidamas į koncepcijos žingsnį, jis mėgino pamatyti ryškesnes nuotaikas, atspindinčias gana aktyvią, bet tuo pat metu organizuojančią jo filosofiją. Pakeliui jis ištarė prieštaringus žodžius, kurie tam tikru būdu stojo už savo idėją, pavyzdžiui, lygiuotis į orą, kuris yra šio projekto pavadinimas. Atsižvelgiant į tai, animacija pateikia tikslesnes ir subtilesnes pirmo žodžio akimirkas. Kita vertus, tai baigiasi gana lanksčia ir laisva vibe, kad būtų galima parodyti paskutinę raidę.

Interneto Dizainas Ir „Ux“

Si Me Quiero

Interneto Dizainas Ir „Ux“ „Sí, Me Quiero“ svetainė yra erdvė, padedanti būti savimi. Norint įgyvendinti projektą, reikėjo atlikti interviu ir ištirti socialinį bei kultūrinį moterų santykį; jos projekcija visuomenėje ir su savimi. Buvo padaryta išvada, kad internetas bus akompanimentas ir bus vykdomas padedant mylėti save. Dizaine atsispindi paprastumas neutraliais tonais, naudojant raudonus kontrastus, kad būtų atkreiptas dėmesys į tam tikrus kliento išleistos knygos prekės ženklo veiksmus. Įkvėpimas kilo iš konstruktyvizmo meno.

Vyno Etiketės Dizainas

314 pi

Vyno Etiketės Dizainas Eksperimentavimas su vyno degustacija yra nesibaigiantis procesas, vedantis į naujus kelius ir skirtingus aromatus. Begalinė pi seka, neracionalus skaičius su begaliniais dešimtainiais ženklais, nežinant paskutiniojo iš jų, buvo šių vynų be sulfitų pavadinimo įkvėpimas. Dizaino tikslas - atkreipti dėmesį į 3,14 vyno serijos ypatybes, užuot juos paslėpus tarp nuotraukų ar grafikos. Laikantis minimalistinio ir paprasto požiūrio, etiketėje nurodomos tikrosios šių natūralių vynų savybės, kurias galima pastebėti vynininkystės užrašų knygelėje.

Energetinis Laiptų Suaktyvinimas

Solar Skywalks

Energetinis Laiptų Suaktyvinimas Pasaulio metropolijose, pavyzdžiui, Pekine, yra daugybė laiptų, kertančių judraus eismo arterijas. Jie dažnai būna nepatrauklūs, menkinantys bendrą miesto įspūdį. Dizainerių idėja apklijuoti laiptus estetiniais, energiją generuojančiais PV moduliais ir paversti juos patraukliomis miesto vietomis yra ne tik tvari, bet ir sukuria skulptūrinę įvairovę, kuri tampa akį traukiančiu miesto vaizde. E-automobilių arba E-dviračių įkrovimo stotelės po laiptais saulės energiją sunaudoja tiesiai vietoje.

Knyga

ZhuZi Art

Knyga Nanjingo Zhuzi dailės muziejus išleido knygų leidinių seriją surinktiems tradicinės kinų kaligrafijos ir tapybos darbams. Dėl ilgametės istorijos ir elegantiškos technikos tradiciniai kinų paveikslai ir kaligrafija yra vertinami dėl jų meninio ir praktinio patrauklumo. Kuriant kolekciją buvo naudojamos abstrakčios formos, spalvos ir linijos, siekiant sukurti nuoseklų jausmingumą ir paryškinti tuščią vietą eskize. Pastangos sutampa su tradicinės tapybos ir kaligrafijos stilių menininkais.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.