Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Prieskonių Indas

Ajorí

Prieskonių Indas „Ajorí“ yra kūrybingas sprendimas organizuoti ir laikyti įvairius prieskonius, prieskonius ir pagardus, patenkinti ir pritaikyti skirtingas kiekvienos šalies kulinarines tradicijas. Dėl elegantiško ekologiško dizaino jis tampa skulptūriniu kūriniu, kuris tampa puikiu ornamentu, kurį atspindi kaip pokalbio pradininką aplink stalą. Pakuotės dizainą įkvėpė česnako oda, tapusi išskirtiniu ekologiškų pakuočių pasiūlymu. „Ajorí“ yra ekologiškas planetos dizainas, įkvėptas gamtos ir pagamintas vien tik iš natūralių medžiagų.

Daugiafunkcis Konstrukcijos Komplektas

JIX

Daugiafunkcis Konstrukcijos Komplektas JIX yra Niujorke įsikūręs vizualiųjų menų kūrėjas ir gaminių dizaineris Patrick Martinez. Jį sudaro maži moduliniai elementai, specialiai suprojektuoti taip, kad būtų galima sujungti standartinius gėrimo šiaudelius, kad būtų sukurta daugybė konstrukcijų. JIX jungtys yra plokščių grotelių, kurios lengvai atsiskiria, susikerta ir užsiblokuoja. Naudodamiesi JIX, naudodamiesi JIX jungtimis ir gėrimo šiaudeliais, jūs galite pastatyti viską - nuo ambicingų kambario dydžio konstrukcijų iki sudėtingų stalo skulptūrų.

Vonios Kambario Kolekcija

CATINO

Vonios Kambario Kolekcija CATINO gimsta iš noro suteikti formai mintį. Šis rinkinys kasdienio gyvenimo poeziją žadina per paprastus elementus, kurie šiuolaikiškai interpretuoja esamus mūsų vaizduotės archetipus. Tai siūlo grįžti į šilumos ir tvirtumo aplinką naudojant natūralius miškus, apdirbtus iš tvirtų ir surinktų taip, kad liktų amžini.

Praustuvas

Angle

Praustuvas Pasaulyje yra daugybė puikaus dizaino praustuvų. Bet mes siūlome pažvelgti į šį dalyką iš naujo. Norime suteikti galimybę mėgautis kriauklės naudojimo procesu ir paslėpti taip reikalingą, bet ne estetinę detalę kaip kanalizacijos anga. „Kampas“ yra lakoniškas dizainas, kuriame apgalvotos visos patogaus naudojimo ir valymo sistemos detalės. Jo naudojimo metu jūs nepastebite kanalizacijos angos, viskas atrodo taip, lyg vanduo tiesiog dingtų. Šis optinio iliuzijos efektas pasiekiamas specialia kriauklės paviršiaus vieta.

Nešiojamasis Garsiakalbis

Ballo

Nešiojamasis Garsiakalbis Šveicarijos dizaino studija BERNHARD | BURKARD suprojektavo unikalų garsiakalbį OYO. Kolonėlės forma yra tobula sfera, kurioje nėra tikro stovo. BALLO garsiakalbis guli, susukamas ar pakabinamas 360 laipsnių muzikos patyrimui. Dizainas atitinka minimalistinio dizaino principus. Spalvingas diržas sujungia du pusrutulius. Tai apsaugo garsiakalbį ir padidina boso tonus gulint ant paviršiaus. Garsiakalbis pateiktas su įmontuota įkraunama ličio baterija ir yra suderinamas su dauguma garso įrenginių. 3,5 mm lizdas yra įprastas ausinių kištukas. BALLO garsiakalbis yra dešimt skirtingų spalvų.

Individualus Namų Termostatas

The Netatmo Thermostat for Smartphone

Individualus Namų Termostatas Išmaniojo telefono termostatas pristato minimalistinį, elegantišką dizainą, nepažeisdamas tradicinių termostatų dizainų. Permatomas kubas akimirksniu tampa nuo baltos iki spalvos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai uždėti vieną iš 5 keičiamų spalvų plėvelių, esančių prietaiso gale. Minkšta ir lengva spalva suteikia subtilų originalumo įspūdį. Fizinė sąveika yra kuo mažesnė. Paprastas palietimas leidžia pakeisti temperatūrą, o visi kiti valdikliai atliekami iš vartotojo išmaniojo telefono. E-ink ekranas pasirinktas dėl neprilygstamos kokybės ir minimalių energijos sąnaudų.