Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žiūrėjimo Programa

TTMM for Fitbit

Žiūrėjimo Programa TTMM yra 21 laikrodžio ekrano kolekcija, skirta „Fitbit Versa“ ir „Fitbit Ionic“ išmaniesiems laikrodžiams. Laikrodžio veidai turi sudėtingų nustatymų, paprasčiausiai palietę ekraną. Tai leidžia jiems labai greitai ir lengvai pritaikyti spalvas, iš anksto nustatytą dizainą ir komplikacijas pagal vartotojo pageidavimus. Tai įkvėpė tokie filmai kaip „Blade Runner“ ir „Twin Peaks“ serijos.

„Watchfaces Apps“

TTMM

„Watchfaces Apps“ TTMM yra „Pebble Time“ ir „Pebble Time Round“ išmaniųjų laikrodžių stebėjimo paviršių kolekcija. Čia rasite dvi programas (tiek „Android“, tiek „iOS“ platformai) su 50 ir 18 modelių, turinčių daugiau nei 600 spalvų variantų. TTMM yra paprastas, minimalus ir estetiškas skaitmenų ir abstrakčios infografikos derinys. Dabar galite pasirinkti savo laiko stilių, kada tik norite.

Vyno Etiketės

KannuNaUm

Vyno Etiketės „KannuNaUm“ vyno etikečių dizainas pasižymi rafinuotumu ir minimaliu stiliumi, gautu ieškant simbolių, galinčių parodyti jų istoriją. Ilgaamžiškumo žemės vyndarių teritorija, kultūra ir aistra sutelkta į šias dvi suderintas etiketes. Viską sustiprina šimtmečio vynuogių dizainas, kuris buvo pagamintas naudojant 3D aukso liejimo techniką. Ikonografinis piešinys, atspindintis šių vynų ir kartu su jais krašto, iš kurio gimta, istoriją, „Ogliastra“, Šimtmečio šimtmečio žemę Sardinijoje.

Vyno Etikečių Dizainas

I Classici Cherchi

Vyno Etikečių Dizainas Nuo 1970 m. Istorinėje Sardinijos vyno darykloje buvo sukurtas „The Classics“ vynų linijos etikečių atnaujinimas. Naujų etikečių tyrimais norėta išsaugoti ryšį su tradicijomis, kurių laikosi įmonė. Skirtingai nuo ankstesnių etikečių, ji veikė taip, kad suteiktų elegancijos įspūdį, suderinamą su aukšta vynų kokybe. Etiketėms buvo naudojama Brailio rašto technika, suteikianti elegancijos ir stiliaus nesveriant. Gėlių piešinys paremtas netoliese esančios Santa Croce bažnyčios Usini mieste grafiniu piešiniu, kuris taip pat yra įmonės logotipas.

Vyno Etiketė

Guapos

Vyno Etiketė Dizaino tikslas - sulieti šiuolaikinį dizainą ir šiaurietiškas meno tendencijas, vaizduojant vyno kilmės šalį. Kiekvienas nupjautas kraštas parodo aukštį, kuriame auga kiekvienas vynuogynas, ir atitinkamą vynuogių veislės spalvą. Kai visi buteliai yra išlyginti tiesiai, tai formuoja šiaurinio Portugalijos, regiono, kuriame gimsta šis vynas, kraštovaizdžio formas.

Senosios Pilies Restauravimas

Timeless

Senosios Pilies Restauravimas 2013 m. Balandžio mėn. Savininkas nusipirko Crawfordton namą Škotijoje, siekdamas atkurti senovės Škotijos bajorų originalų skonį ir suderinamą su šiuolaikiniu gyvenimu. Senovės pilies savybės ir istorinės nuosėdos išsaugotos originaliu skoniu. Skirtingų amžių dizaino estetika ir regioninė kultūra toje pačioje erdvėje susiduria su meninėmis kibirkštimis.