Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Meniu Viršelis

Magnetic menu

Meniu Viršelis Keletas plastikinių permatomų folijų, sujungtų su magnetais, kurie yra puikus dangtis įvairių rūšių spausdintai medžiagai. Paprasta naudoti. Lengva gaminti ir prižiūrėti. Ilgaamžis produktas, taupantis laiką, pinigus, žaliavas. Ekologiškas. Lengvai pritaikoma įvairiems tikslams. Idealiai tinka restoranuose kaip meniu viršelis. Kai padavėjas atneša jums tik vieną puslapį su vaisių kokteiliais ir, pavyzdžiui, tik vieną puslapį su pyragais, skirtus jūsų draugui, tai yra beveik kaip suasmeninti meniu, sukurti tik jums.

Dvd Dėžutė

Paths of Light

Dvd Dėžutė Geriausias būdas surengti trumpą Zinos Caramelo animacinę juostą „Šviesos keliai“ buvo įsitikinti, kad DVD yra gražus tinkamas dėklas. Pakuotė iš tikrųjų atrodo taip, kaip ji buvo išplėšta iš miško ir suformuota, kad būtų kompaktinis diskas. Išorėje matomos įvairios linijos, beveik matomos kaip maži medžiai, augantys korpuso šone. Medinis eksterjeras taip pat padeda suteikti jam nepaprastai natūralistinį vaizdą. Šviesos keliai yra kraštutinis atnaujinimas, palyginti su tais atvejais, kai 1990 m. Buvo daug kompaktinių diskų, kuriuos dažniausiai sudarė pagrindinis plastikas su popierine pakuote, kad paaiškintų turinį viduje (JD Munro tekstas)

Svetainės Dizainas

Trionn Design

Svetainės Dizainas Balta drobė yra idealus fonas, ant kurio galima kurti. Saldus saldžių spalvų derinys suteikia nepriekaištingą dėmesį patraukiantį elementą, kuris patraukia žiūrovą. Dėl serifo ir sanso serifo šriftų derinio, svorio ir spalvų derinio susidaro tolygus derinys, kuris vilioja žiūrovą toliau tyrinėti. HTML5 „Parallax“ animacijos svetainė su „Responsive“, mes turime savo personalo vektorinių simbolių dizainą. unikalus „Design Ever“ ryškiomis spalvomis su gražiomis ir sklandžiomis animacijomis ..

Alaus Spalvų Pavyzdžiai

Beertone

Alaus Spalvų Pavyzdžiai „Beertone“ yra pirmasis alaus informacinis vadovas, pagrįstas skirtingomis alaus spalvomis, pateiktas stiklinės formos ventiliatoriuje. Pirmajam leidimui mes surinkome informaciją iš 202 skirtingų šveicariškų alaus rūšių, keliaujančių po šalį, iš rytų į vakarus, iš šiaurės į pietus. Visas procesas užtruko daug laiko ir išsami logistika, tačiau šių dviejų aistrų rezultatas mus labai lepina, o kiti leidimai jau suplanuoti. Džiaugsmas!

Prekės Ženklo Identitetas

SATA | BIA - Blue Islands Açor

Prekės Ženklo Identitetas BSA yra Atlanto dangaus vietinių paukščių simbolis, sklandantis mintimis ir svajonėmis virš šalių, gamtos pilotas, gabenantis žmones, prisiminimus, verslą ir įmones. SATA metu BSA visada simbolizuos devynių salyno salų sąjungą vienu atlanto iššūkiu: paimk Azorų vardą pasauliui ir parodyk pasaulį Azorų saloms. BSA - Mėlynųjų salų asoras - iš naujo išrastas paukščių paukštis acoris, tiesus, įkvėptas prototipų futurizmo, paremtas unikaliu genetiniu kodu, nesimetriškas, ryškus ir spalvotas kaip devynios Azorų salos.

Skaitmeninis Interaktyvus Žurnalas

DesignSoul Digital Magazine

Skaitmeninis Interaktyvus Žurnalas Žurnalas „Filli Boya Design Soul“ skaitytojams skirtingai ir maloniai paaiškina spalvų svarbą mūsų gyvenime. „Design Soul“ turinyje yra plati sritis nuo mados iki meno; nuo dekoravimo iki asmens priežiūros; nuo sporto iki technologijų ir net nuo maisto ir gėrimų iki knygų. Be garsių ir įdomių portretų, analizės, naujausių technologijų ir interviu, žurnale taip pat pateikiamas įdomus turinys, vaizdo įrašai ir muzika. Žurnalas „Filli Boya Design Soul“ leidžiamas kas ketvirtį „iPad“, „iPhone“ ir „Android“.