Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Alaus Pakuotė

Okhota Strong

Alaus Pakuotė Šio perdarymo idėja yra parodyti aukštą produkto ABV, naudojant vizualiai atpažįstamą tvirtą medžiagą - gofruotą metalą. Gofruoto metalo reljefas tampa pagrindiniu stiklinio butelio motyvu, tuo pačiu jį paliečiant ir lengvai laikant. Grafinis piešinys, primenantis gofruotą metalą, perkeliamas ant aliuminio, jį gali papildyti įstrižainės prekės ženklo logotipas ir modernizuotas medžiotojo įvaizdis, paverčiantis naują dizainą dinamiškesniu. Grafinis sprendimas tiek buteliui, tiek skardinei yra paprastas ir lengvai įgyvendinamas. Ryškios spalvos ir stambūs dizaino elementai patraukia tikslinę auditoriją ir padidina lentynų matomumą.

Pakuotė

Stonage

Pakuotė Kūrybiškai sujungti alkoholiniai gėrimai su „ištirpstančio paketo“ koncepcija, „Melting Stone“ suteikia unikalią vertę, priešingai nei tradicinės alkoholio pakuotės. Vietoj įprastos pakuotės atidarymo, tirpinimo akmuo yra skirtas ištirpti savaime, kai jis liečiasi su aukštos temperatūros paviršiumi. Kai alkoholio pakuotė užpilama karštu vandeniu, „marmurinės“ formos pakuotė ištirps, o klientas bus pasirengęs mėgautis gėrimu su savo gaminiais. Tai naujas būdas mėgautis alkoholiniais gėrimais ir įvertinti tradicinę vertę.

Kulinarijos Knyga

12 Months

Kulinarijos Knyga Kavos staliukas Vengrijos kulinarijos knyga „12 Months“, kurią debiutavo autorė Eva Bezzegh, 2017 m. Lapkričio mėn. Išleido „Artbeet Publishing“. Tai unikalus vaizdingas meno pavadinimas, kuriame pateikiamos sezoninės salotos, atspindinčios kelių virtuvių iš viso pasaulio skonius mėnesio metodu. Skyriai seka metų laikų kaitą mūsų plokštelėse ir gamtoje visus metus, naudojant 360pp, pateikdami sezoninius receptus ir atitinkamus patiekalus, vietinį kraštovaizdį ir gyvenimo portretus. Be to, kad tai ne tokia tematinė receptų kolekcija, ji žada ir ilgalaikę meninę knygų patirtį.

Kavos Pakuotė

The Mood

Kavos Pakuotė Dizainas demonstruoja penkis skirtingus rankomis pieštus, derliaus įkvėptus ir šiek tiek tikroviškus beždžionių veidus, kurių kiekvienas vaizduoja skirtingą kavą iš skirtingo regiono. Ant jų galvos - stilinga, klasikinė skrybėlė. Jų švelni išraiška žadina smalsumą. Šios beprotiškos beždžionės reiškia kokybę, jų ironišką rafinuotumą, patrauklų kavos gėrėjams, besidomintiems sudėtingomis skonio savybėmis. Jų išraiškos žaismingai atspindi nuotaiką, tačiau kartu nurodo kavos skonio profilį, švelnų, stiprų, rūgštų ar sklandų. Dizainas paprastas, tačiau subtiliai protingas, kava kiekvienai nuotaikai.

Konjako Taurė

30s

Konjako Taurė Darbas buvo skirtas konjakui gerti. Tai nemokama stiklo studijoje. Tai daro kiekvieną stiklo gabalą individualiu. Stiklą lengva patraukti ir jis atrodo įdomus iš visų kampų. Stiklo forma atspindi iš skirtingų kampų sklindančią šviesą, suteikdama papildomą gėrimo malonumą. Dėl išlygintos puodelio formos galite stiklą pastatyti ant stalo taip, kaip norite, kad jis ilsėtųsi bet kurioje jo pusėje. Kūrinio pavadinimas ir idėja švenčia menininko senėjimą. Dizainas atspindi brandinimo niuansus ir remiasi brandinimo konjako tradicijomis, gerinančiomis kokybę.

Odos Priežiūros Pakuotė

Bionyalux

Odos Priežiūros Pakuotė Naujų odos priežiūros priemonių odos atkūrimo koncepcija sutampa su nulinės skraistės perdirbimo, aplinkos apsaugos ir ekologinės koncepcijos našta. Iš 60 dienų maistui skirto riboto 30 dienų odos tobulinimo procedūros proceso savybių 30 ir 60 yra parenkamos kaip produkto vizualinio atpažinimo simbolis ir trys vartojimo etapai, 1,2, 3 yra integruoti į viziją.