Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Sąmoningumo Ir Reklamos Kampanija

O3JECT

Sąmoningumo Ir Reklamos Kampanija Kadangi ateityje asmeninė erdvė taps vertingu šaltiniu, didėjantis poreikis apibrėžti ir suprojektuoti šį kambarį yra svarbus dabartiniame amžiuje. „O3JECT“ yra įsipareigojusi gaminti ir reklamuoti kosmetikos nepraleidžiančią erdvę kaip estetiškai patrauklų priminimą apie nežinomą ateitį. Rankų darbo, uždaras ir laidus kubas, pastatytas pagal Faradėjaus narvelio principą, įkūnija ikoniškos, atrodytų, utopiškos patalpos, reklamuojamos per išsamų kampanijos dizainą, materializavimą.

Tipografijos Projektas

Reflexio

Tipografijos Projektas Eksperimentinis tipografinis projektas, apjungiantis atspindį veidrodyje su popierinėmis raidėmis, supjaustytomis viena jo ašimi. Tai sukuria modulines kompozicijas, kurios vieną kartą fotografuojant rodo 3D vaizdus. Projekte naudojamas stebuklingas ir vizualus prieštaravimas pereinant iš skaitmeninės kalbos į analoginį pasaulį. Laiškų konstravimas ant veidrodžio sukuria naują tikrovę su atspindžiu, kurios nėra nei tiesa, nei melagystė.

Firmos Identitetas

Yanolja

Firmos Identitetas „Yanolja“ yra Seule įsikūrusi kelionių informacijos platforma Nr. 1, kuri korėjiečių kalba reiškia „Ei, pažaiskime“. Logotipas suprojektuotas naudojant san-serif šriftą, kad būtų išreikštas paprastas, praktiškas įspūdis. Naudodamas mažąsias raides, jis gali pateikti žaismingą ir ritmingą vaizdą, palyginti su paryškintomis didžiosiomis raidėmis. Tarpas tarp kiekvienų raidžių yra peržiūrėtas ypač gerai, kad būtų išvengta optinių iliuzijų, ir tai padidino įskaitomumą net ir mažo dydžio logotipo atžvilgiu. Atidžiai rinkome ryškias ir ryškias neonines spalvas ir naudojome papildomus derinius, kad pateiktume nepaprastai linksmus ir popping vaizdus.

Žemės Ūkio Knyga

Archives

Žemės Ūkio Knyga Knyga suskirstyta į žemės ūkį, žmonių pragyvenimo šaltinius, žemės ūkio ir pašalinius dalykus, žemės ūkio finansavimą ir žemės ūkio politiką. Pagal klasifikuotą knygą knyga labiau patenkina estetinį žmonių poreikį. Kad būtų arčiau bylos, buvo suprojektuotas visas uždarytas knygos viršelis. Skaitytojai gali atidaryti knygą tik ją suplėšę. Šis dalyvavimas leido skaitytojams patirti bylos atidarymo procesą. Be to, kai kurie seni ir gražūs žemdirbystės simboliai, tokie kaip Suzhou kodas, ir tam tikrais amžiais naudojama tipografija ir paveikslas. Jie buvo rekombinuoti ir išvardyti knygos viršelyje.

Prekės Ženklas

Co-Creation! Camp

Prekės Ženklas Tai yra renginio „Bendra kūryba! Stovykla“ logotipo dizainas ir prekės ženklas, kuriame žmonės kalba apie vietos atgaivinimą ateičiai. Japonija susiduria su precedento neturinčiomis socialinėmis problemomis, tokiomis kaip mažas gimstamumas, gyventojų senėjimas ar gyventojų skaičiaus mažėjimas regione. „Bendradarbiavimas!“ Stovykla buvo sukurta siekiant keistis jų informacija ir padėti vieni kitiems, ne tik turizmo industrijoje dalyvaujantiems žmonėms, spręsti įvairias problemas. Įvairios spalvos simbolizuoja kiekvieno žmogaus valią. Tai sukėlė daug idėjų ir sukūrė daugiau nei 100 projektų.

Saldainių Pakuotė

5 Principles

Saldainių Pakuotė „5 principai“ - tai juokingų ir neįprastų saldainių pakuočių su tvistėmis serija. Tai kyla iš pačios šiuolaikinės popkultūros, daugiausia internetinės popkultūros ir interneto memes. Kiekviename pakuotės dizaine yra paprastas atpažįstamas personažas, su kuriuo žmonės gali susieti (raumenų žmogus, katė, meilužiai ir panašiai), ir 5 trumpų įkvepiančių ar juokingų citatų serija apie jį (taigi pavadinimas - 5 principai). Daugelyje citatų yra keletas popkultūrinių nuorodų. Gamyba yra paprasta, tačiau vizualiai unikali pakuotė ir ją lengva išplėsti kaip seriją