Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Dirbtinė Topografija

Artificial Topography

Dirbtinė Topografija Dideli baldai kaip urvas Tai apdovanojimais apdovanotas projektas, laimėjęs Didįjį meno prizą tarptautiniame konteinerių konkurse. Mano idėja yra ištuštinti tūrį konteinerio viduje, kad amorfinė erdvė būtų kaip urvas. Jis pagamintas tik iš plastikinės medžiagos. Apie 1000 10 mm storio minkštos plastikinės medžiagos lapų buvo supjaustyta kontūrine linija ir buvo sluoksniuoti kaip sluoksnis. Tai ne tik menas, bet ir dideli baldai. Kadangi visos porcijos yra minkštos kaip sofa, o žmogus, įėjęs į šią erdvę, gali atsipalaiduoti radęs vietą, tinkančią savo kūno formai.

Projekto pavadinimas : Artificial Topography, Dizainerių vardas : Ryumei Fujiki and Yukiko Sato, Kliento vardas : .

Artificial Topography Dirbtinė Topografija

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.