Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Šviestuvas

vanory Estelle

Šviestuvas Estelle sujungia klasikinį dizainą – cilindrinį, rankų darbo stiklinį korpusą su novatoriška apšvietimo technologija, kuri sukuria trimačius apšvietimo efektus ant tekstilinio gaubto. Sąmoningai sukurta tam, kad apšvietimo nuotaikas paverstų emocine patirtimi, Estelle siūlo begalę statinių ir dinamiškų nuotaikų, kurios sukuria įvairiausias spalvas ir perėjimus, valdomus jutikliniu skydeliu ant šviestuvo arba išmaniojo telefono programėle.

Kilnojamas Paviljonas

Three cubes in the forest

Kilnojamas Paviljonas Trys kubeliai – tai įrenginys, pasižymintis įvairiomis savybėmis ir funkcijomis (žaidimų aikštelių įranga vaikams, visuomeniniai baldai, meno objektai, meditacijos kambariai, pavėsinės, nedidelės poilsio erdvės, laukimo kambariai, kėdės su stogais), galintis suteikti žmonėms šviežių erdvinių potyrių. Tris kubus galima lengvai gabenti sunkvežimiu dėl dydžio ir formos. Kalbant apie dydį, įrengimą (pasvirimą), sėdynių paviršius, langus ir pan., kiekvienas kubas yra suprojektuotas charakteringai. Trys kubeliai yra susiję su japonų tradicinėmis minimaliomis erdvėmis, tokiomis kaip arbatos ceremonijos kambariai, pasižymintys kintamumu ir mobilumu.

Daugiafunkcis Kompleksas

Crab Houses

Daugiafunkcis Kompleksas Didžiulėje Silezijos žemumos lygumoje vienas stebuklingas kalnas, apimtas paslapčių rūko, iškilęs virš vaizdingo Sobotkos miesto. Ten, gamtos peizažų apsuptyje ir legendinėje vietoje, planuojama įrengti Krabų namų kompleksą – tyrimų centrą. Kaip miesto atgaivinimo projekto dalis, ji turėtų atskleisti kūrybiškumą ir novatoriškumą. Vieta suburia mokslininkus, menininkus ir vietos bendruomenę. Paviljonų forma įkvėpta krabų, patenkančių į raibuliuojančią žolių jūrą. Naktį jos bus apšviestos, panašios į virš miestelio sklandančias ugniageses.

Stalas

la SINFONIA de los ARBOLES

Stalas Stalas la SINFONIA de los ARBOLES – tai poezijos ieškojimas dizaine... Miškas, žiūrint iš žemės, yra tarsi kolonos, nublankstančios į dangų. Mes negalime jų matyti iš viršaus; miškas iš paukščio skrydžio primena lygų kilimą. Vertikalus tampa horizontalumu ir vis dar išlieka vieningas savo dvilypume. Taip pat stalas la SINFONIA de los ARBOLES primena medžių šakas, kurios sudaro stabilų pagrindą subtiliam stalviršiui, kuris iššūkį traukia gravitacijos jėgai. Tik šen bei ten pro medžių šakas mirga saulės spinduliai.

Vaistinė

Izhiman Premier

Vaistinė Naujasis Izhiman Premier parduotuvės dizainas buvo sukurtas siekiant sukurti madingą ir šiuolaikišką patirtį. Kiekvienam eksponuojamų daiktų kampui dizaineris naudojo skirtingą medžiagų ir detalių derinį. Kiekviena demonstravimo sritis buvo nagrinėjama atskirai, tiriant medžiagų savybes ir rodomas prekes. Sukurti medžiagų maišymą tarp Kalkutos marmuro, riešutmedžio, ąžuolo ir stiklo ar akrilo. Dėl to patirtis buvo pagrįsta kiekviena funkcija ir klientų pageidavimais, naudojant modernų ir elegantišką dizainą, suderinamą su pateikiamomis prekėmis.

Meno Vertinimas

The Kala Foundation

Meno Vertinimas Pasaulinė Indijos paveikslų rinka jau seniai egzistuoja, tačiau susidomėjimas Indijos menu JAV atsiliko. Siekiant informuoti apie skirtingus Indijos liaudies tapybos stilius, Kala fondas yra įsteigtas kaip nauja platforma, skirta paveikslams demonstruoti ir padaryti juos labiau prieinamus tarptautinei rinkai. Fondą sudaro svetainė, mobilioji programėlė, paroda su redakcinėmis knygomis ir produktai, padedantys įveikti atotrūkį ir sujungti šiuos paveikslus su didesne auditorija.