Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kanceliarinės Prekės

commod – Feines in Holz

Kanceliarinės Prekės „Commod“ specializuojasi interjero darbuose. Laikydamasi devizo „puikios medinės prekės“, įmonė įgyvendina ypač išskirtinius gyvenamųjų namų projektus. Kanceliarinės prekės turėjo patenkinti šį reikalavimą. Sumažintas, bet žaismingas išdėstymas buvo realizuotas naudojant ypač sumaišytas spalvas. Kanceliarinės prekės atspindi firmos stilių, taip pat jos ideologiją naudoti tik pačią brangiausią medžiagą: Popierius pagamintas iš 100 procentų medvilnės, vokai iš tikros medinės faneros. Vizitinės kortelės „įkūnija“ įmonių šūkį sukurdamos 3 matmenų kambarį, kuriame būtų tipiniai mediniai gaminiai.

Popieriaus Smulkintuvas

HandiShred

Popieriaus Smulkintuvas „HandiShred“ yra nešiojamasis rankinis popieriaus smulkintuvas, kuriam nereikia išorinio maitinimo šaltinio. Jis yra suprojektuotas mažas ir tvarkingai, todėl galite jį pastatyti ant savo stalo, stalčiaus ar portfelio, prie kurio galite lengvai pasiekti ir susmulkinti savo svarbų dokumentą bet kur ir bet kada. Šis patogus smulkintuvas puikiai tinka susmulkinti bet kokius dokumentus ar kvitus, kad būtų užtikrinta, jog privati, konfidenciali ir bet kokia asmeninė informacija visada būtų saugi.

Sąveikos Lentelė

paintable

Sąveikos Lentelė Dažomas yra daugiafunkcis stalas kiekvienam, tai gali būti paprastas stalas, piešimo stalas ar muzikos instrumentas. Norėdami piešti ant stalo paviršiaus, galite naudoti įvairias spalvas, kad galėtumėte kurti muziką su savo draugais ar šeima, o paviršius piešinius pavers melodija spalvų jutikliais. Yra du piešimo būdai: kūrybinis piešimas ir natų piešimas. Vaikai gali piešti bet ką, ką nori sukurti atsitiktine muzika, arba naudoti mūsų sukurtą taisyklę, kad užpildytume spalvą konkrečioje vietoje, kad padarytume darželio rimą.

Stalas, Estakada, Cokolis

Trifold

Stalas, Estakada, Cokolis Trifoldo formą parodo trikampių paviršių derinys ir unikali sulankstoma seka. Jis turi minimalistinį, tačiau sudėtingą ir skulptūrinį dizainą, kiekvienu žvilgsnio kampu atskleidžia unikalią kompoziciją. Dizainas gali būti pritaikytas įvairiems tikslams nepakenkiant jo konstrukciniam vientisumui. „Trifold“ yra skaitmeninių gamybos metodų ir naujų gamybos technologijų, tokių kaip robotika, naudojimo pavyzdys. Gamybos procesas buvo sukurtas bendradarbiaujant su robotų gamybos įmone, kuri specializuojasi metalų lankstyme su 6 ašių robotais.

Papuošalai-Auskarai

Eclipse Hoop Earrings

Papuošalai-Auskarai Yra vienas reiškinys, kuris nuolat sustabdo mūsų elgesį ir sustabdo mus negyvus savo vėžėse. Astrologinis saulės užtemimo reiškinys suintrigavo žmones nuo seniausių žmonijos amžių. Dėl staigaus dangaus užtemimo ir saulės išblukimo vaizduotė iškėlė ilgą baimės, įtarumo ir nuostabos šešėlį. Stulbinantis Saulės užtemimų pobūdis palieka ilgalaikį įspūdį mums visiems. 18K baltojo aukso deimantų užtemimo lanko auskarai buvo įkvėpti 2012 m. Saulės užtemimo. Dizainas bando užfiksuoti paslaptingą saulės ir mėnulio gamtą ir grožį.