Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Naminių Gyvūnėlių Vežėjas

Pawspal

Naminių Gyvūnėlių Vežėjas Pawspal Pet nešioklis sutaupys energijos ir padės augintinio savininkui greitai pristatyti. Dėl dizaino koncepcijos „Pawspal“ naminių gyvūnėlių vežimėlis, įkvėptas „Space Shuttle“, kurį jie gali nuvežti savo mielus augintinius ten, kur tik nori. Ir jei jie turi dar vieną augintinį, jie gali pastatyti kitą ant viršaus, o apačioje pritvirtinti ratus, kad galėtų tempti nešiklius. Be to, „Pawspal“ suprojektavo vidinį ventiliatorių, kad būtų patogu augintiniams ir būtų lengva įkrauti naudojant USB C.

Išankstinio Pardavimo Biuras

Ice Cave

Išankstinio Pardavimo Biuras Ice Cave – tai salonas klientui, kuriam reikėjo išskirtinės kokybės erdvės. Tuo tarpu jis gali parodyti įvairias Teherano akių projekto savybes. Pagal projekto funkciją – patraukli, bet neutrali atmosfera prireikus parodyti objektus ir renginius. Dizaino idėja buvo naudoti minimalią paviršiaus logiką. Integruotas tinklinis paviršius paskirstomas visoje erdvėje. Įvairiam naudojimui reikalinga erdvė susidaro remiantis svetimomis jėgomis aukštyn ir žemyn, veikiančiomis paviršių. Gamybai šis paviršius buvo padalintas į 329 plokštes.

Mažmeninė Parduotuvė

Atelier Intimo Flagship

Mažmeninė Parduotuvė 2020 m. mūsų pasaulį užklupo precedento neturintis virusas. Pirmasis „Atelier Intimo“ flagmanas, kurį sukūrė „O and O Studio“, įkvėptas išdegintos žemės atgimimo koncepcijos, reiškiančios gydomosios gamtos galios integraciją, suteikiančią žmonijai naujų vilčių. Nors sukurta dramatiška erdvė, leidžianti lankytojams praleisti akimirkas įsivaizduojant ir fantazuojant tokiame laike ir erdvėje, taip pat sukurta meno instaliacijų serija, siekiant visiškai parodyti tikrąsias prekės ženklo savybes. „Flagship“ nėra eilinė prekybos erdvė, tai „Atelier Intimo“ pasirodymų scena.

Sneaker Box

BSTN Raffle

Sneaker Box Užduotis buvo sukurti ir pagaminti Nike batų veiksmo figūrą. Kadangi šie batai derina baltos gyvatės odos dizainą su ryškiai žaliais elementais, buvo aišku, kad veiksmo figūra bus iškreipta. Dizaineriai per labai trumpą laiką nubrėžė ir optimizavo figūrą kaip veiksmo figūrą gerai žinomų veiksmo herojų stiliaus. Tada jie sukūrė nedidelį komiksą su istorija ir pagamino šią figūrą 3D spausdinimu su aukštos kokybės pakuotėmis.

Kampanijų Ir Pardavimų Palaikymas

Target

Kampanijų Ir Pardavimų Palaikymas 2020 m. „Brainartist“ pradeda daugialypės terpės kampaniją, skirtą klientui Steitz Secura, siekdama pritraukti naujų klientų: su labai individualia žinute kaip tiksline plakatų kampanija kuo arčiau potencialių klientų vartų ir individualizuotu paštu su atitinkamu batu iš dabartinė kolekcija. Gavėjas gauna atitinkamą atitikmenį, kai susitaria dėl susitikimo su pardavimo komanda. Kampanijos tikslas buvo „Steitz Secura“ ir „atitinkanti“ kompanija kaip puikią porą. Brainartist sukūrė labai sėkmingą kampaniją.

Mopedas

Cerberus

Mopedas Ateities transporto priemonėse pageidaujama didelių variklių konstrukcijos pažangos. Tačiau išlieka dvi problemos: efektyvus degimas ir patogumas naudoti. Tai apima vibraciją, transporto priemonės valdymą, degalų prieinamumą, vidutinį stūmoklio greitį, patvarumą, variklio tepimą, alkūninio veleno sukimo momentą ir sistemos paprastumą bei patikimumą. Šiame atskleidimo aprašyme aprašomas naujoviškas 4 taktų variklis, kuris vienu metu užtikrina patikimumą, efektyvumą ir mažą išmetamųjų teršalų kiekį vienoje konstrukcijoje.