Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Laivo Kontrolės Sistema

GE’s New Bridge Suite

Laivo Kontrolės Sistema GE modulinė laivo valdymo sistema sukurta pritaikyti ir didelius, ir lengvus indus, užtikrinant intuityvų valdymą ir aiškų vaizdinį grįžtamąjį ryšį. Nauja padėties nustatymo technologija, variklio valdymo sistemos ir stebėjimo įtaisai leidžia tiksliai valdyti laivus uždaroje erdvėje ir tuo pačiu sumažinti operatoriui tenkantį stresą, nes sudėtingi rankiniai valdymo įtaisai yra pakeisti nauja jutiklinio ekrano technologija. Reguliuojamas ekranas sumažina atspindžius ir optimizuoja ergonomiką. Visos konsolės turi integruotas griebimo rankenas, skirtas naudoti neapdorotose jūrose.

Vyno Namas

Crombe 3.0

Vyno Namas „Crombé“ vyninės parduotuvės koncepcijos tikslas buvo, kad klientai patirtų visiškai naują apsipirkimo būdą. Pagrindinė idėja buvo pradėti nuo išvaizdos ir sandėlio, prie kurio vėliau pridėjome lengvumo ir subtilumo. Nepaisant to, kad vynai yra pateikiami originalioje pakuotėje, švarios metalinių rėmų linijos vis tiek garantuoja žinomumą ir perspektyvą. Kiekvienas butelis pakabinamas rėmelyje tokiu pat polinkiu, kokiu someljė jiems tarnautų. 12 m ilgio stove yra šampanai ir spintelės. Vienoje spintelėje klientai gali saugiai laikyti iki 30 butelių.

Kalendorius

calendar 2013 “Safari”

Kalendorius „Safari“ yra popierinis gyvūnų kalendorius. Tiesiog išspauskite dalis, sulankstykite ir pritvirtinkite, kad uždarytumėte. Padaryk 2011-uosius laukinių gyvūnų susitikimų metais! Gyvenimas su dizainu: Kokybiški dizainai turi galią pakeisti erdvę ir pakeisti jos vartotojų protus. Jie siūlo patogumą pamatyti, laikyti ir naudoti. Juos užburia lengvumas ir staigmenos elementas, praturtinantis erdvę. Originalūs mūsų produktai sukurti remiantis „Gyvenimas su dizainu“ koncepcija.

Prekybos Centras

Fluxion

Prekybos Centras Šios programos įkvėpimas kyla iš skruzdžių kalvų, turinčių unikalią struktūrą. Nors skruzdžių kalvų vidinė struktūra yra labai sudėtinga, ji gali sukurti didžiulę ir tvarkingą karalystę. Tai rodo, kad architektūrinė jo struktūra yra ypač racionali. Tuo tarpu grakščių skruzdžių kalvų arkos viduje pastatyti įspūdingi rūmai, kurie atrodo ypač išskirtiniai. Todėl dizaineris naudoja skruzdės išmintį norėdamas sukurti tiek meninę, tiek gerai pastatytą erdvę, tiek skruzdžių kalvas.

Įėjimo Stalas

organica

Įėjimo Stalas „ORGANICA“ yra Fabrizio filosofinis bet kurios organinės sistemos, kurioje visos dalys yra sujungtos, kad egzistuotų, vaizdavimas. Dizainas buvo pagrįstas žmogaus kūno sudėtingumu ir žmogaus išankstiniu nusistatymu. Žiūrovas vedamas į pakylėtą kelionę. Šios kelionės durys yra dvi masyvios medinės formos, kurios suvokiamos kaip plaučiai, tada aliuminio velenas su jungtimis, primenančiomis stuburą. Žiūrovas gali rasti susuktus strypus, kurie atrodo kaip arterijos, formą, kurią galima suprasti kaip organą, o finalas yra gražus stiklo šablonas, stiprus, bet trapus, kaip ir žmogaus oda.

Parodų Kabina

Onn Exhibition

Parodų Kabina „Onn“ yra aukščiausios kokybės rankų darbo gaminys, kuriame maišomos tradicijos ir šiuolaikiniai dizainai per kultūros vertybių meistrus. „Onn“ medžiagos, spalvos ir gaminiai yra įkvėpti gamtos, kuri tradicinius personažus nušviečia su blizgesio skoniu. Parodos stendas buvo pastatytas taip, kad atkartotų gamtos sceną, naudodamas medžiagas, kurios komplimentuojamos kartu su gaminiais, kad pats taptų suderintu meno kūriniu.