Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Automatinis Kavos Aparatas

F11

Automatinis Kavos Aparatas Paprastos ir elegantiškos, švarios linijos ir aukštos kokybės medžiagų apdaila leidžia F11 dizainą pritaikyti profesionaliai ir namų aplinkai. Spalvotas 7 colių jutiklinis ekranas yra labai paprastas naudoti ir yra intuityvus. F11 yra „vieno mygtuko paspaudimo“ aparatas, kuriame galite pritaikyti savo mėgstamus gėrimus greitam pasirinkimui. Padidintas pupelių bunkeris, vandens rezervuaras ir žemės konteineris yra paruošiami piko valandoms. Patentuota alaus darykla gali pasiūlyti suslėgtą espresso ar neslėgtą įprastą kavą, o aromatą garantuoja keraminiai plokšti peiliukai.

Saugos Įtaisas

G2 Face Recognition

Saugos Įtaisas Aukšta medžiagų kokybė ir paprastas dizainas daro šį apsaugos veido atpažinimo įrenginį išgalvotą, stilingą ir tvirtą. Pažangiosios technologijos viduje, kad ji būtų viena greičiausių pasaulyje ir labai tiksli, niekas negali apgauti jos algoritmo. Vandeniui atsparus produktas su atmosferos lemputėmis iš užpakalinės pusės sukuria aplinkos nuotaiką net šalčiausiame biure. Dėl kompaktiško dydžio jis tinka beveik visur, o forma leidžia jį išdėstyti horizontaliai arba vertikaliai.

Besivystantys Baldai

dotdotdot.frame

Besivystantys Baldai Namai auga mažesni, todėl jiems reikia universalių, lengvų baldų. „Dotdotdot.Frame“ yra pirmoji mobilioji, pritaikoma baldų sistema rinkoje. Efektyvus ir kompaktiškas rėmą galima pritvirtinti prie sienos arba remtis į jį, kad būtų galima lengvai pastatyti aplink namus. Pritaikomumas priklauso nuo 96 skylių ir gausėjančio priedų, kuriuos galima pritvirtinti prie jų, asortimento. Jei reikia, naudokite vieną arba prisijungkite prie kelių sistemų - yra begalinis derinys.

Ledo Pelėsiai

Icy Galaxy

Ledo Pelėsiai Gamta visada buvo vienas svarbiausių dizainerių įkvėpimo šaltinių. Dizaineriams kilo mintis pažvelgti į erdvę ir „Pieno kelio galaktikos“ įvaizdį. Svarbiausias šio dizaino aspektas buvo sukurti unikalią formą. Daugybė rinkoje esančių dizainų sutelkia dėmesį į kuo skaidresnį ledą, tačiau šiame dizaine dizaineriai sąmoningai sutelkė dėmesį į formas, kurias sukuria mineralai, kol vanduo virsta ledu, kad būtų aiškiau, jog dizaineriai pavertė natūralų trūkumą. į gražų efektą. Šis dizainas sukuria spiralinę sferinę formą.

Transformacinė Dviračių Stovėjimo Aikštelė

Smartstreets-Cyclepark™

Transformacinė Dviračių Stovėjimo Aikštelė „Smartstreets-Cyclepark“ yra universali, patobulinta dviračių stovėjimo aikštelė dviem dviračiams, pritaikyta per kelias minutes, kad būtų galima greitai patobulinti dviračių stovėjimo vietas mieste, nepridedant griozdai prie gatvės scenos. Įranga padeda sumažinti dviračių vagystes ir gali būti montuojama net pačiose siauriausiose gatvėse, išlaisvinant iš esamos infrastruktūros naują vertę. Pagaminta iš nerūdijančio plieno, įranga gali būti suderinta su RAL spalva ir pažymėta prekės ženklu vietinėms valdžios institucijoms ar rėmėjams. Jis taip pat gali būti naudojamas nustatant dviračių maršrutus. Jis gali būti pertvarkytas, kad tilptų bet kokio dydžio ar stiliaus stulpelį.

Laiptai

U Step

Laiptai U laipteliai suformuojami sujungiant du skirtingo dydžio u formos kvadrato formos dėžutės profilio gabalus. Tokiu būdu laiptai tampa savarankiški, jei matmenys neviršija slenksčio. Iš anksto paruošus šiuos gabalus, montavimo patogumas yra lengvas. Šių tiesių gabalų pakavimas ir transportavimas taip pat labai supaprastintas.