Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Stalas, Keičiamas Į Lovą,

1,6 S.M. OF LIFE

Stalas, Keičiamas Į Lovą, Pagrindinė idėja buvo pakomentuoti tai, kad mūsų gyvenimas susitraukia, kad tilptų į uždaras mūsų biuro erdves. Galiausiai supratau, kad kiekviena civilizacija gali labai skirtingai suvokti dalykus, atsižvelgiant į jos socialinį kontekstą. Pvz., Šis stalas gali būti naudojamas siestai ar kelioms miego valandoms naktį tomis dienomis, kai kažkas stengiasi laikytis nustatytų terminų. Projektas buvo pavadintas atsižvelgiant į prototipo matmenis (2,00 metrų ilgio ir 0,80 metro pločio = 1,6 sm) ir tuo, kad darbas užima vis daugiau vietos mūsų gyvenime.

Biometrinis Prieigos Įtaisas Durims Atrakinti

Biometric Facilities Access Camera

Biometrinis Prieigos Įtaisas Durims Atrakinti Sienose ar kioskuose įmontuotas biometrinis įtaisas, užfiksuojantis rainelę ir visą veidą, tada nurodo duomenų bazę, kad nustatytų vartotojo teises. Tai suteikia prieigą atrakinant duris arba prisijungiant vartotojams. Vartotojų atsiliepimų funkcijos yra integruotos, kad būtų galima lengvai suderinti save. Ledos nematomai apšviečia akį, o esant silpnam apšvietimui yra blykstė. Priekyje yra 2 plastikinės dalys, leidžiančios spalvų tonus. Mažesnė dalis atkreipia akį į smulkias detales. Forma supaprastina 13 priekyje esančių komponentų ir tampa estetiškesniu produktu. Jis skirtas įmonių, pramonės ir namų rinkoms.

Jutiklinis Maišytuvas

miscea KITCHEN

Jutiklinis Maišytuvas „Miscea KITCHEN“ sistema yra pirmasis pasaulyje tikrai skystas daugiafunkcinio skysčio dozatoriaus maišytuvas. Sujungus 2 balionėlius ir maišytuvą į vieną unikalią ir lengvai naudojamą sistemą, nebereikia atskirų dozatorių aplink virtuvės darbo vietą. Maišytuvas yra visiškai neliečiamas, kad būtų maksimaliai naudinga rankų higiena ir sumažėtų kenksmingų bakterijų plitimas. Sistemoje gali būti naudojami įvairūs aukštos kokybės ir veiksmingi muilai, plovikliai ir dezinfekavimo priemonės. Jame yra greičiausia ir patikimiausia rinkoje esanti jutiklių technologija, užtikrinanti tikslumą.

Jutiklinis Maišytuvas

miscea LIGHT

Jutiklinis Maišytuvas „Miscea LIGHT“ serijos jutikliais suaktyvinti maišytuvai turi integruotą muilo dozatorių, sumontuotą tiesiai į maišytuvą, kad būtų patogiau ir maksimaliai naudinga rankų higiena. Naudodamas greitą ir patikimą jutiklių technologiją, jis išleidžia muilą ir vandenį, kad būtų higieniškas ir ergonomiškas rankų plovimas. Integruotas muilo dozatorius suaktyvinamas, kai vartotojo ranka pereina per muilo sektorių. Po to muilas išpilamas tik tada, kai vartotojo ranka padėta po maišytuvo muilo išleidimo anga. Vandenį galite priimti intuityviai, laikydami rankas po vandens išleidimo anga.

Automatinis Imigracijos Terminalas

CVision MBAS 1

Automatinis Imigracijos Terminalas MBAS 1 buvo sukurtas siekiant paneigti apsaugos produktų pobūdį ir sumažinti bauginimus bei baimę tiek dėl technologinių, tiek psichologinių aspektų. Dizainas atrodo draugiškas švariomis linijomis, sklandžiai susimaišančiomis nuo skaitytuvo iki ekrano. Balso ir vaizdo įrašai ekrane nurodo, kaip pirmą kartą vartotojai imasi imigracijos proceso. Pirštų atspaudų nuskaitymo kilimėlį galima nuimti, kad būtų galima lengvai prižiūrėti arba greitai pakeisti. „MBAS 1“ yra unikalus produktas, kurio tikslas - pakeisti mūsų sienų kirtimo būdą, leidžiant bendrauti keliomis kalbomis ir draugiškai bei nediskriminuojant vartotojo patirties.

Peilių Blokas

a-maze

Peilių Blokas Labirinto peilio bloko dizainu siekiama vienodai stimuliuoti mūsų psichinę ir regėjimo jusles. Tai, kaip peiliai kaupiami ir tvarkomi, vienareikšmiškai įkvepia vaikystės žaidimas, kurį visi esame pažįstami. Suderinus estetiką ir funkcionalumą, labirintas tarnauja savo tikslui ir dar svarbiau užmegzti ryšį su mumis, sukeliančiu smalsumo ir linksmumo emocijas. Grynas savo formos labirintas leidžia mums pasidžiaugti savo paprastumu, kuris su daug kuo daro daugiau. Dėl šios priežasties labirintas sukuria autentišką produkto naujovę su nepamirštama vartotojo patirtimi ir suderinamu žvilgsniu.