Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Dviračių Apšvietimas

Safira Griplight

Dviračių Apšvietimas „SAFIRA“ įkvėpė ketinimas šiuolaikiniams dviratininkams ant rankenos išspręsti netvarkingus priedus. Integruodami priekinį žibintą ir posūkio rodiklį į rankenos dizainą, puikiai pasieksite tikslą. Taip pat išnaudodami tuščiavidurio rankenos vietą kaip akumuliatoriaus kabiną, padidinkite elektros energijos kiekį. Dėl sukibimo, dviračio šviesos, posūkio rodiklio ir vairo akumuliatoriaus salono derinio SAFIRA tampa kompaktiškiausia ir tinkamiausia galinga dviračių apšvietimo sistema.

Dviračių Apšvietimas

Astra Stylish Bike Lamp

Dviračių Apšvietimas „Astra“ yra vienos rankos stilingas dviračio žibintas su revoliuciniu dizainu integruotu aliuminio korpusu. „Astra“ puikiai sujungia kietą tvirtinimą ir lengvą kėbulą, kad būtų švarus ir stilingas rezultatas. Vienpusė aliuminio rankena ne tik patvari, bet ir leidžia „Astra“ plūduriuoti ant rankenos vidurio, kuri suteikia plačiausią sijų diapazoną. „Astra“ yra nepriekaištingai nukirsta linija, o šviesa nesukels akinimo žmonėms kitoje kelio pusėje. „Astra“ suteikia dviračiui porą blizgančių akių, kurios lengvina kelią.

Atšaldyto Sūrio Vežimėlis

Keza

Atšaldyto Sūrio Vežimėlis Patrick Sarran sukūrė sūrio vežimėlį „Keza“ 2008 m. Pirmiausia įrankis, šis vežimėlis taip pat turi sužadinti valgytojų smalsumą. Tai pasiekiama naudojant stilizuotą lakuotą medinę konstrukciją, surinktą ant pramoninių ratų. Atidarius langinę ir įdėjus vidines lentynėles, krepšelis atskleidžia didelę brandintų sūrių pristatymo lentelę. Naudodamas šio etapo rekvizitus, padavėjas gali pasirinkti tinkamą kūno kalbą.

Nuimami Stalai

iLOK

Nuimami Stalai Patriko Sarrano dizainas atspindi garsiąją Luiso Sullivano sukurtą formulę „Forma seka funkciją“. Atsižvelgiant į tai, „iLOK“ lentelėse buvo sukurta pirmenybė lengvumui, stiprumui ir moduliškumui. Tai buvo įmanoma dėl medinių kompozicinių stalviršių medžiagų, kojų arkos geometrijos ir konstrukcinių laikiklių, pritvirtintų korio šerdies viduje. Naudojant pagrindo įstrižą sankryžą, naudinga erdvė gaunama žemiau. Galiausiai iš medienos atsiranda šilta estetika, kurią labai vertina puikūs valgytojai.

Pakabinama Lempa

Snow drop

Pakabinama Lempa „Snow Drop“ yra lubos ir modulinis apšvietimas. Jo patogumas yra reguliuoti jo šviesumą moduliacijos dėka sklandžios skriemulio sistemos. Žingsnis po žingsnio žaisdamas su atsvara vartotojas gali padidinti ir sumažinti ryškumą. Šios konstrukcijos moduliacija primena skirtingus sniego čiulptuko žydėjimo etapus nuo pradžios su tetraedru iki pabaigos su keturiais trikampiais fraktale. Vintažinė gintaro spalvos „Edison“ lemputė įterpiama į išskirtinę tetraedrinę dėžę iš nepermatomo baltojo plexi, kai dizainas uždaromas.

Rankinis Presas

Kwik Set

Rankinis Presas Universalus odinis rankinis presas yra intuityvus, universaliai suprojektuotas aparatas, palengvinantis kasdienius odos amatininkų gyvenimus ir leidžiantis maksimaliai išnaudoti jūsų mažą erdvę. Tai leidžia vartotojams iškirpti odą, įspausti / įspausti piešinius ir nustatyti aparatinę įrangą su 20 plius pritaikytų štampų ir adapterių. Ši platforma nuo pat pradžių sukurta kaip pirmaujantis produktas.