Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Viešoji Sfera

Quadrant Arcade

Viešoji Sfera II klasės sąraše esanti arkada buvo pertvarkyta į kviečiančią gatvę, pasirūpinant tinkamu apšvietimu tinkamoje vietoje. Apskritai aplinkos apšvietimas naudojamas holistiškai, o jo efektai išdėstomi hierarchiškai, norint pasiekti šviesos modeliavimo variacijas, kurios sukelia susidomėjimą ir skatina plačiau naudoti erdvę. Strateginis įtraukimas į dizainą ir dinaminio elemento išdėstymą buvo valdomas kartu su menininku, kad vaizdiniai efektai atrodytų subtilesni nei stulbinantys. Dingstant dienos šviesai, elegantišką struktūrą pabrėžia elektrinio apšvietimo ritmas.

Plečiamas Stalas

Lido

Plečiamas Stalas „Lido“ sulankstoma į mažą stačiakampę dėžutę. Sulankstytas jis tarnauja kaip mažų daiktų laikymo dėžė. Jei jie pakelia šonines plokšteles, sąnario kojos išsikiša iš dėžutės, o „Lido“ virsta arbatos staliuku ar mažu stalu. Panašiai, jei jie visiškai išlenda šonines plokštes iš abiejų pusių, tai virsta dideliu stalu, kurio viršutinės plokštės plotis yra 75 cm. Šis stalas gali būti naudojamas kaip vaišių stalas, ypač Korėjoje ir Japonijoje, kur sėdėjimas ant grindų, o vakarienė yra įprasta kultūra.

Muzikos Instrumentas

DrumString

Muzikos Instrumentas Sujungus du instrumentus, tai reiškia, kad gimsta naujas garsas, nauja instrumentų naudojimo funkcija, naujas būdas groti instrumentu, nauja išvaizda. Taip pat būgnų natų skalės yra tokios kaip D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4, o stygų natų skalės yra suprojektuotos EADGBE sistemoje. „DrumString“ yra lengvas ir turi diržus, užsegtus per pečius ir juosmenį, todėl naudoti ir laikyti instrumentą bus lengva, o tai suteiks jums galimybę naudotis dviem rankomis.

Dviračio Šalmas

Voronoi

Dviračio Šalmas Šalmas yra įkvėptas 3D Voronoi struktūros, kuri yra plačiai paplitusi gamtoje. Derinant parametrinę techniką ir bioniką, dviračio šalmas turi patobulintą išorinę mechaninę sistemą. Neatnaujintoje bioninėje 3D mechaninėje sistemoje ji skiriasi nuo tradicinės apsaugos nuo žvynelių struktūros. Ši konstrukcija, veikiama išorinės jėgos, rodo geresnį stabilumą. Kalbant apie lengvumą ir saugumą, šalmu siekiama žmonėms suteikti patogesnį, madingesnį ir saugesnį dviračių šalmą.

Kavos Staliukas

Planck

Kavos Staliukas Stalas pagamintas iš skirtingų faneros gabalų, kurie yra suklijuoti spaudžiant. Paviršiai padengti šlifu ir šlifuoti matiniu ir labai stipriu laku. Yra du lygiai - kadangi stalo vidus yra tuščiaviduris - tai labai praktiška įdėti žurnalus ar pledus. Po stalu yra statyti kulkos ratukai. Taigi tarpas tarp grindų ir stalo yra labai mažas, tačiau tuo pat metu jį lengva perkelti. Tai, kaip naudojama fanera (vertikali), daro ją labai stiprią.

Miegamojo

Dhyan

Miegamojo „Dyhan lounge“ koncepcija sujungia modernų dizainą su tradicinėmis rytų idėjomis ir vidinės ramybės principais, sujungdama su gamta. Naudodamas „Lingam“ kaip įkvėpimą ir „Bodhi“ medžio bei japonų sodus kaip koncepcijos modulių pagrindą, Dhyan (sanskrito kalba: medituoti) paverčia rytų filosofijas įvairiomis konfigūracijomis, leisdamas vartotojui pasirinkti savo kelią į zen / atsipalaidavimą. Vandens tvenkinio režimas supa vartotoją kriokliu ir tvenkiniu, o sodo režimas supa jį su žaluma. Standartiniame režime yra saugojimo vietos po platforma, kuri veikia kaip lentyna.