Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Prekybos Centras

Yango Poly Kuliang Hill

Prekybos Centras Šiuo dizainu siekiama ištirti, kaip atnešti pradžiugintą priemiesčio idiliško gyvenimo patirtį, kuri skatina žmones siekti gero gyvenimo ir paskatina žmones judėti rytietiško poetinio būsto link. Dizaineris naudoja modernaus ir paprasto dizaino įgūdžius iš natūralių ir paprastų medžiagų. Dėmesys sutelktas į dvasią ir nepaisoma formos, dizainas sujungia kraštovaizdžio dzeno ir arbatos kultūros elementus, žvejų meilės jausmus, aliejinio popieriaus skėtį. Tvarkydamas detales, jis subalansuoja funkciją ir estetiką, o gyvenimas tampa meniškas.

Vila

Tranquil Dwelling

Vila Dizainas naudoja formalios pusiausvyros dizaino metodus kaip aiksus, kad perteiktų rytietišką meninę sampratą. Jis priima bambuko, orchidėjos, slyvų žiedo ir kraštovaizdžio elementus. Paprastą ekraną sudaro bambuko formos išplėtimas atimant betoninę formą ir jis sustoja ten, kur turėtų sustoti. Svetainės ir valgomojo išdėstymai aukštyn ir žemyn apibrėžia vietos ribą ir įkūnija rytietišką erdvinę erdvę, kuri yra negausi ir kratinė. Aplink gyvenimo ir lengvų kelionių temą judančios linijos yra aiškios, tai yra naujas žmonių gyvenamosios aplinkos bandymas.

Grožio Salonų Prekės Ženklas

Silk Royalty

Grožio Salonų Prekės Ženklas Prekės ženklo kūrimo proceso tikslas yra priskirti prekės ženklą aukščiausios klasės kategorijai, atkreipiant dėmesį į tai, kaip prisitaikyti prie pasaulinių makiažo ir odos priežiūros tendencijų. Elegantiškas savo vidumi ir eksterjeru, siūlantis klientams prabangų poilsį pasitraukti iš savęs priežiūros, paliekant atnaujintą. Sėkmingai perduodama patirtis vartotojams buvo įtraukta į projektavimo procesą. Todėl buvo sukurtas „Alharir“ salonas, išreiškiantis moteriškumą, vaizdinius elementus, gausias spalvas ir tekstūras, atkreipiant dėmesį į smulkias detales, kad būtų daugiau pasitikėjimo ir komforto.

Protingas Virtuvės Malūnas

FinaMill

Protingas Virtuvės Malūnas „FinaMill“ yra galingas virtuvės malūnas su keičiamomis ir pakartotinai užpildomomis prieskonių ankštimis. „FinaMill“ yra paprastas būdas pakelti maistą drąsiai šviežiai maltų prieskonių skoniu. Tiesiog užpildykite daugkartines ankštis džiovintais prieskoniais ar žolelėmis, užfiksuokite ankštį vietoje ir vienu mygtuko paspaudimu sumalkite tikslų jums reikalingų prieskonių kiekį. Vos keliais paspaudimais pakeiskite prieskonių ankštis ir virkite toliau. Tai vienintelis visų jūsų prieskonių trintuvas.

Butas

Nishisando Terrace

Butas Šis daugiabučių namų butas, susidedantis iš 4 mažesnio tūrio trijų aukštų namų ir stovintis vietoje netoli miesto centro. Pastato išorėje esančios kedro gardelės apsaugo privatumą ir vengia pastato kūno degradacijos dėl tiesioginės saulės šviesos. Net naudojant paprastą kvadrato planą, spiralinė 3D konstrukcija, padaryta sujungiant skirtingo lygio privatų sodą, kiekviena patalpa ir laiptinė leidžia maksimaliai išmaitinti šio pastato tūrį. Pasikeitus kedro lentų fasadui ir kontroliuojamoms proporcijoms, šis pastatas ir toliau gali būti ekologiškas ir susimaišyti su trumpam miesto pokyčiais.

Šeimos Prekybos Centras

Funlife Plaza

Šeimos Prekybos Centras „Funlife Plaza“ yra šeimos laisvalaikio ir švietimo centras. Siekiama sukurti lenktyninių automobilių koridorių, kad vaikai galėtų važiuoti automobiliais, kai tėvai apsiperka, namelis medyje, kuriame vaikai saugosi ir žaidžia viduje, „lego“ lubos su paslėptu prekybos centro pavadinimu, įkvepiančios vaikų fantazijos. Paprastas baltas fonas su raudona, geltona ir mėlyna spalvomis leiskite vaikams jį piešti ir spalvoti ant sienų, grindų ir tualeto!