Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Pietų Dėžutė

The Portable

Pietų Dėžutė Maitinimo pramonė klesti, o išsikraustymas tapo šiuolaikinių žmonių būtinybe. Tuo pačiu metu susidarė ir daug šiukšlių. Daugybė patiekalų dėžių, naudojamų maistui laikyti, gali būti perdirbamos, tačiau plastikiniai maišeliai, naudojami maisto pakuotėms pakuoti, iš tikrųjų nėra perdirbami. Siekiant sumažinti plastikinių maišelių naudojimą, patiekalų dėžutės ir plastiko funkcijos derinamos kuriant naujas priešpiečių dėžutes. Ryšulio dėžutė paverčia jos dalį rankena, kurią lengva nešiotis, ir joje gali būti integruotos kelios miltų dėžės, žymiai sumažinant plastikinių maišelių naudojimą miltų dėžėms pakuoti.

Skustuvas

Alpha Series

Skustuvas „Alpha“ serija yra kompaktiškas, pusiau profesionalus skustuvas, galintis atlikti pagrindines veido priežiūros užduotis. Taip pat produktas, siūlantis higieninius sprendimus su novatorišku požiūriu ir nuostabia estetika. Paprastumas, minimalizmas ir funkcionalumas kartu su lengva vartotojo sąveika sukuria projekto pagrindus. Džiaugsminga vartotojo patirtis yra svarbiausia. Patarimus galima lengvai nuimti nuo skustuvo ir sudėti į saugojimo skyrių. Dokas skirtas skustuvui įkrauti ir valymo antgaliams, palaikomiems ultravioletiniu spinduliu, laikyti saugojimo skyriuje.

Daugiafunkcis Nešiojamasis Prietaisas

Along with

Daugiafunkcis Nešiojamasis Prietaisas Projektas suteikia nešiojamą gyvenimo patirtį lauko miniai, kuri daugiausia suskirstyta į dvi dalis: pagrindinį korpusą ir modulius, kuriuos galima pakeisti. Pagrindiniame korpuse yra įkrovimo, dantų šepetėlio ir skutimosi funkcijos. Įranga apima dantų šepetėlį ir skutimosi galvutę. Produkto įkvėpimas kilo iš žmonių, kurie mėgsta keliauti ir yra susikrovę ar pametę savo lagaminus, todėl nešiojama, universali pakuotė tapo tuo, kad produktas pozicionuoja. Dabar daug žmonių mėgsta keliauti, todėl nešiojamaisiais produktais tampa pasirinkimas. Šis produktas atitinka rinkos paklausą.

Kačių Lova

Catzz

Kačių Lova Kuriant „Catzz“ kačių lovą, įkvėpimo sėmėsi tiek iš kačių, tiek iš savininkų poreikių ir poreikio sujungti funkciją, paprastumą ir grožį. Stebint kates, jų unikalios geometrinės savybės įkvėpė švarią ir atpažįstamą formą. Kai kurie būdingi elgesio modeliai (pvz., Ausų judesiai) buvo įtraukti į katės vartotojo patirtį. Be to, turint omenyje savininkus, buvo siekiama sukurti baldą, kurį jie galėtų pritaikyti ir išdidžiai demonstruoti. Be to, buvo svarbu užtikrinti lengvą priežiūrą. Visa tai leidžia aptakus, geometrinis dizainas ir modulinė struktūra.

Prabangūs Baldai

Pet Home Collection

Prabangūs Baldai Pet Home Collection – tai baldai augintiniams, sukurti atidžiai stebint keturkojų draugų elgesį namų aplinkoje. Dizaino samprata – ergonomika ir grožis, kur gerovė reiškia pusiausvyrą, kurią gyvūnas randa savo erdvėje namų aplinkoje, o dizainas – kaip gyvenimo augintinių kompanijoje kultūra. Kruopštus medžiagų pasirinkimas pabrėžia kiekvieno baldo formas ir savybes. Šie objektai, turintys grožio ir funkcijos savarankiškumą, tenkina augintinio instinktus ir estetinius namų aplinkos poreikius.

Naminių Gyvūnėlių Vežėjas

Pawspal

Naminių Gyvūnėlių Vežėjas Pawspal Pet nešioklis sutaupys energijos ir padės augintinio savininkui greitai pristatyti. Dėl dizaino koncepcijos „Pawspal“ naminių gyvūnėlių vežimėlis, įkvėptas „Space Shuttle“, kurį jie gali nuvežti savo mielus augintinius ten, kur tik nori. Ir jei jie turi dar vieną augintinį, jie gali pastatyti kitą ant viršaus, o apačioje pritvirtinti ratus, kad galėtų tempti nešiklius. Be to, „Pawspal“ suprojektavo vidinį ventiliatorių, kad būtų patogu augintiniams ir būtų lengva įkrauti naudojant USB C.