Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Gyvenamojo Namo Prototipas

No Footprint House

Gyvenamojo Namo Prototipas NFH yra sukurtas serijinei gamybai, remiantis didesniu surenkamųjų gyvenamųjų namų tipologijų rinkiniu. Pirmasis prototipas buvo pastatytas olandų šeimai Kosta Rikos pietvakariuose. Jie pasirinko dviejų miegamųjų konfigūraciją su plienine konstrukcija ir pušies medienos apdaila, kuri buvo pristatyta į tikslinę vietą vienu sunkvežimiu. Pastatas suprojektuotas atsižvelgiant į centrinį aptarnavimo pagrindą, siekiant optimizuoti logistinį efektyvumą surinkimo, priežiūros ir naudojimo srityse. Projektu siekiama tvaraus ekonominio, aplinkos, socialinio ir erdvinio veiksmingumo.

Projekto pavadinimas : No Footprint House, Dizainerių vardas : Oliver Schütte, Kliento vardas : A-01 (A Company / A Foundation).

No Footprint House Gyvenamojo Namo Prototipas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.