Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Aplinkos Šviesa

25 Nano

Aplinkos Šviesa 25 „Nano“ yra meninis šviesos instrumentas, vaizduojantis efemeriškumą ir pastovumą, gimimą ir mirtį. Dirbdamas su „Spring Pool Glass Industrial CO., LTD“, kurios vizija yra sukurti sistemingą stiklo perdirbimo kilpą tvariai ateičiai, 25 „Nano“ idėjai įkūnyti pasirinko palyginti trapią burbulą kaip terpę, priešingai nei tvirtas stiklas. Instrumente šviesa mirga per visą burbulo ciklą, iškeldama į vaivorykštę panašią spalvą ir šešėlius į aplinką, sukurdama svajingą atmosferą aplink vartotoją.

Projekto pavadinimas : 25 Nano, Dizainerių vardas : Ray Teng Pai, Kliento vardas : Tainan University of Technology/ Product Design Department.

25 Nano Aplinkos Šviesa

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.