Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Paraventas

Positive and Negative

Paraventas Tai produktas, kuris vienu metu tarnauja kaip funkcija ir grožis, pagardintas kultūros ir šaknų užuomina. „Teigiamas ir neigiamas“ mokinys veikia kaip reguliuojamas ir mobilus privatumo barjeras, kuris neišsikiša ir netrikdo vietos. Islamo motyvas suteikia į nėrinius panašų efektą, kuris yra atimamas iš „Corian“ / „Derva“ medžiagos ir atvirkščiai. Panašiai kaip yin yang, blogoje visada yra šiek tiek gero, o geroje visada yra šiek tiek gero. Kai saulė leidžiasi ties teigiama ir neigiama, tai tikrai šviečia jos momentas, o geometriniai šešėliai dažo kambarį.

Projekto pavadinimas : Positive and Negative , Dizainerių vardas : Mona Hussein Design House, Kliento vardas : .

Positive and Negative  Paraventas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.