Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Torto Stendas

Temple

Torto Stendas Iš augančio namų kepimo populiarumo pamačiau poreikį šiuolaikiškai atrodančiam šiuolaikiškam pyragų stovui, kurį būtų galima lengvai laikyti spintelėje ar piešti. Lengva valyti ir plauti indaplovėje. Šventyklą lengva surinkti ir ji yra intuityvi, stumdant plokšteles virš centrinio smailėjančio stuburo. Išardyti taip pat lengva, tiesiog nuslenkant juos atgal. Visus 4 pagrindinius elementus kartu laiko krautuvas. Krautuvas padeda laikyti visus elementus kartu, kad būtų galima kompaktiškai laikyti. Įvairioms progoms galite naudoti skirtingas plokštelių konfigūracijas.

Projekto pavadinimas : Temple, Dizainerių vardas : Chris Woodward, Kliento vardas : CWD ltd .

Temple Torto Stendas

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.