Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vonios Kambario Kolekcija

CATINO

Vonios Kambario Kolekcija CATINO gimsta iš noro suteikti formai mintį. Šis rinkinys kasdienio gyvenimo poeziją žadina per paprastus elementus, kurie šiuolaikiškai interpretuoja esamus mūsų vaizduotės archetipus. Tai siūlo grįžti į šilumos ir tvirtumo aplinką naudojant natūralius miškus, apdirbtus iš tvirtų ir surinktų taip, kad liktų amžini.

Projekto pavadinimas : CATINO, Dizainerių vardas : Emanuele Pangrazi, Kliento vardas : Disegno Ceramica.

CATINO Vonios Kambario Kolekcija

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.