Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Fotochrominė Baldakimo Struktūra

Or2

Fotochrominė Baldakimo Struktūra „Or2“ yra vieno paviršiaus stogo konstrukcija, reaguojanti į saulės spindulius. Daugiakampiai paviršiaus segmentai reaguoja į ultravioletinę šviesą, parodydami saulės spindulių padėtį ir intensyvumą. Kai šešėlyje, „Or2“ segmentai yra permatomi balti. Tačiau saulės spindulių paveikti jie tampa spalvoti, uždengdami žemiau esančią erdvę skirtingais šviesos atspalviais. Dienos metu „Or2“ tampa šešėliavimo įtaisu, pasyviai kontroliuojančiu erdvę po juo. Naktį „Or2“ virsta didžiuliu liustra, skleidžiančia šviesą, kurią dienos metu surinko integruotos fotoelektrinės ląstelės.

Projekto pavadinimas : Or2, Dizainerių vardas : Christoph Klemmt & Rajat Sodhi, Kliento vardas : Orproject.

Or2 Fotochrominė Baldakimo Struktūra

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.