Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Romanas

180º North East

Romanas „180º šiaurės rytų“ yra 90 000 žodžių nuotykių pasakojimas. Jame pasakojama tikroji Danieliaus Kutcherio kelionės per Australiją, Aziją, Kanadą ir Skandinaviją kelionė per Australiją, Aziją, Kanadą ir Skandinaviją 2009 m. Rudenį, kai jam buvo 24-eri. , nuotraukos, žemėlapiai, išraiškingas tekstas ir vaizdo įrašas padeda pasinerti skaitytoją į nuotykį ir geriau suprasti asmeninę autoriaus patirtį.

Projekto pavadinimas : 180º North East, Dizainerių vardas : Daniel Kutcher, Kliento vardas : Daniel Kutcher.

180º North East Romanas

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.