Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Perdirbamų Atliekų Rūšiavimo Sistema

Spider Bin

Perdirbamų Atliekų Rūšiavimo Sistema Voratinklis-voratinklis yra universalus ir ekonomiškas sprendimas perdirbamoms medžiagoms rūšiuoti. Grupė iškylančių šiukšliadėžių sukuriama namams, biurui ar lauke. Vieną prekę sudaro dvi pagrindinės dalys: rėmas ir krepšys. Jį lengva perkelti iš vienos vietos į kitą, patogu transportuoti ir laikyti, nes nenaudojant jis gali būti lygus. Pirkėjai užsako voratinklių voratinklius internetu, kur jie gali pasirinkti dydį, vorinių šiukšliadėžių skaičių ir krepšio tipą pagal savo poreikius.

Projekto pavadinimas : Spider Bin, Dizainerių vardas : Urte Smitaite, Kliento vardas : isort.

Spider Bin Perdirbamų Atliekų Rūšiavimo Sistema

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.