Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Užduočių Lemputė

Linear

Užduočių Lemputė „Linear Light“ vamzdžių lenkimo technika yra plačiai naudojama transporto priemonių dalims gaminti. Skysčio kampinė linija yra realizuojama tiksliai kontroliuojant Taivano gamintojui, todėl reikia mažiausiai medžiagų, kad būtų galima sukurti lengvą, stiprią ir nešiojamą linijinę šviesą; idealiai tinka apšviesti bet kokį modernų interjerą. Tam pritaikomos šviesos diodų lustai, neliesdami mirgėjimo, su atminties funkcija, kuri įjungiama ankstesniu nustatytu garsumu. Linijinė užduotis yra sukurta taip, kad vartotojas galėtų ją lengvai surinkti, sudarytą iš netoksiškos medžiagos ir tiekiama su plokščia pakuote; daro viską, kad sumažintų poveikį aplinkai.

Projekto pavadinimas : Linear, Dizainerių vardas : Ray Teng Pai, Kliento vardas : Singular Concept, RAY.

Linear Užduočių Lemputė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.