Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Stalas

la SINFONIA de los ARBOLES

Stalas Stalas la SINFONIA de los ARBOLES – tai poezijos ieškojimas dizaine... Miškas, žiūrint iš žemės, yra tarsi kolonos, nublankstančios į dangų. Mes negalime jų matyti iš viršaus; miškas iš paukščio skrydžio primena lygų kilimą. Vertikalus tampa horizontalumu ir vis dar išlieka vieningas savo dvilypume. Taip pat stalas la SINFONIA de los ARBOLES primena medžių šakas, kurios sudaro stabilų pagrindą subtiliam stalviršiui, kuris iššūkį traukia gravitacijos jėgai. Tik šen bei ten pro medžių šakas mirga saulės spinduliai.

Projekto pavadinimas : la SINFONIA de los ARBOLES, Dizainerių vardas : Dagmara Oliwa, Kliento vardas : FORMA CAPRICHOSA.

la SINFONIA de los ARBOLES Stalas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.