Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vyno Skardinė

Essenzza

Vyno Skardinė Vyno dizainas, tai kilmės šalis ir miestas sulaukė daug dėmesio. Paieška miniatiūriniuose ir tradiciniuose paveiksluose. Vertingi motyvai išsiaiškino, kad norint pasiekti tikslą, tai reiškia, kad nors tradicinis prabangaus vyno butelio dizainas buvo labai efektyvus. Motyvas, kuris buvo naudojamas dizaine, arabesques.Šie motyvai nupiešti iš Irano lakuoto paveikslo. Dizainas bando sukurti originalius ir kūrybingus dizainus ir stengiasi sukurti dizainą, turinčią vidinę prasmę, ir perduoti svarbią žinią.

Projekto pavadinimas : Essenzza, Dizainerių vardas : Azadeh Gholizadeh, Kliento vardas : azadeh graphic design studio.

Essenzza Vyno Skardinė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.