Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Daugiafunkcinis Vežimėlis

Km31

Daugiafunkcinis Vežimėlis Patrikas Sarranas sukūrė „Km31“ įvairiems restoranams. Pagrindinis suvaržymas buvo daugiafunkciškumas. Šis krepšelis gali būti naudojamas atskirai vienam stalui patiekti arba iš eilės su kitais - švediško stalo patiekimui. Dizaineris sugalvojo sujungtą Kriono viršutinę dalį, pritvirtintą ant tos pačios ratinės bazės, kurią buvo suprojektavęs įvairiems vežimėliams, tokiems kaip KEZA, vėliau - Kvinas, Žolelių arbatos sodas ir Kali, kartu pavadinti K serija. Kriono kietumas leido pasirinkti visiškai lengvą apdailą, o tvirtumas reikalingas prabangiai įmonei.

Projekto pavadinimas : Km31, Dizainerių vardas : Patrick Sarran, Kliento vardas : QUISO SARL.

Km31 Daugiafunkcinis Vežimėlis

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.