Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Knygų Spinta

Amheba

Knygų Spinta Natūralią knygų spintą „Amheba“ lemia algoritmas, kurį sudaro kintami parametrai ir taisyklių rinkinys. Statinio apšvietimui naudojama topologinio optimizavimo koncepcija. Dėl tikslios dėlionės logikos galima bet kada ją suskaidyti ir perduoti. Vienas žmogus gali nešiotis po gabalus ir surinkti 2,5 metro ilgio konstrukciją. Realizavimui buvo naudojama skaitmeninio pagaminimo technologija. Visas procesas buvo kontroliuojamas tik kompiuteriuose. Techninė dokumentacija nebuvo būtina. Duomenys buvo nusiųsti į 3 ašių CNC aparatą. Viso proceso rezultatas yra lengvos struktūros.

Projekto pavadinimas : Amheba, Dizainerių vardas : George Šmejkal, Kliento vardas : Parametr Studio.

Amheba Knygų Spinta

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.