Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Sulankstomi Akiniai

Blooming

Sulankstomi Akiniai „Sonja“ akinių dizainą įkvėpė žydinčios gėlės ir ankstyvieji akinių rėmeliai. Derindamas organines gamtos formas ir akinių rėmelių funkcinius elementus, dizaineris sukūrė konvertuojamą daiktą, kuriuo lengvai galima manipuliuoti, suteikiant keletą skirtingų išvaizdų. Produktas taip pat buvo suprojektuotas su praktiška lankstymo galimybe, užimant kiek įmanoma mažiau vietos krepšyje. Lęšiai gaminami iš lazeriu pjaustyto plexiglass su orchidėjų gėlių atspaudais, o rėmeliai gaminami rankiniu būdu, naudojant 18 k auksu dengtą žalvarį.

Projekto pavadinimas : Blooming, Dizainerių vardas : Sonja Iglic, Kliento vardas : Sonja Iglic.

Blooming Sulankstomi Akiniai

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.