Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Tranšėjos Kailis

Renaissance

Tranšėjos Kailis Meilė ir universalumas. Graži istorija, išspausdinta audinyje, siuvama ir suplanuota šio tranšėjos paltai kartu su visais kitais kolekcijos drabužiais. Šio kūrinio unikalumas neabejotinai reiškia miesto dizainą, minimalistinį prisilietimą, tačiau, kas čia tikrai stebina, veikiau gali būti jo universalumas. Prašau tiesiog užmerkite akis. Pirmiausia turėtumėte pamatyti rimtą žmogų, einantį į jos rimtą darbą .. mėlyną darbą. Dabar papurtykite galvą ir tik priešais jus pamatysite parašytą mėlyną tranšėjos paltą su magnetiškomis mintimis. Parašyta ranka. Su meile, priekaištauti!

Projekto pavadinimas : Renaissance, Dizainerių vardas : Adina Banea, Kliento vardas : Reprobable.

Renaissance Tranšėjos Kailis

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.