Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Automatinis Kavos Aparatas

F11

Automatinis Kavos Aparatas Paprastos ir elegantiškos, švarios linijos ir aukštos kokybės medžiagų apdaila leidžia F11 dizainą pritaikyti profesionaliai ir namų aplinkai. Spalvotas 7 colių jutiklinis ekranas yra labai paprastas naudoti ir yra intuityvus. F11 yra „vieno mygtuko paspaudimo“ aparatas, kuriame galite pritaikyti savo mėgstamus gėrimus greitam pasirinkimui. Padidintas pupelių bunkeris, vandens rezervuaras ir žemės konteineris yra paruošiami piko valandoms. Patentuota alaus darykla gali pasiūlyti suslėgtą espresso ar neslėgtą įprastą kavą, o aromatą garantuoja keraminiai plokšti peiliukai.

Projekto pavadinimas : F11, Dizainerių vardas : Nicola Zanetti, Kliento vardas : Dr Coffee.

F11 Automatinis Kavos Aparatas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.