Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vaistinė

Izhiman Premier

Vaistinė Naujasis Izhiman Premier parduotuvės dizainas buvo sukurtas siekiant sukurti madingą ir šiuolaikišką patirtį. Kiekvienam eksponuojamų daiktų kampui dizaineris naudojo skirtingą medžiagų ir detalių derinį. Kiekviena demonstravimo sritis buvo nagrinėjama atskirai, tiriant medžiagų savybes ir rodomas prekes. Sukurti medžiagų maišymą tarp Kalkutos marmuro, riešutmedžio, ąžuolo ir stiklo ar akrilo. Dėl to patirtis buvo pagrįsta kiekviena funkcija ir klientų pageidavimais, naudojant modernų ir elegantišką dizainą, suderinamą su pateikiamomis prekėmis.

Projekto pavadinimas : Izhiman Premier , Dizainerių vardas : Emad Amin Salameh, Kliento vardas : SADDA design and build .

Izhiman Premier  Vaistinė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.