Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Meno Instaliacija

Pretty Little Things

Meno Instaliacija „Pretty Little Things“ tyrinėja medicininių tyrimų pasaulį ir įmantrius vaizdus, matomus po mikroskopu, iš naujo interpretuodamas juos į šiuolaikinius abstrakčius raštus per ryškios fluro spalvos paletės sprogimus. Daugiau nei 250 metrų ilgio ir daugiau nei 40 atskirų kūrinių tai yra didelio masto instaliacija, pristatanti tyrimų grožį visuomenės akims.

Projekto pavadinimas : Pretty Little Things, Dizainerių vardas : Beck Storer, Kliento vardas : Metro Tunnel Project.

Pretty Little Things Meno Instaliacija

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.