Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Daugiafunkciai Auskarai

Blue Daisy

Daugiafunkciai Auskarai "Daisy's" yra sudėtinės gėlės su dviem gėlėmis, sujungtomis į vieną, vidinę ir išorinę žiedlapių dalis. Tai simbolizuoja dviejų, vaizduojančių tikrąją meilę arba aukščiausią ryšį, susipynimą. Dizainas susilieja su ramunėlių gėlės unikalumu, todėl dėvėtojui „mėlyną ramunę“ ji gali būti nešiota įvairiais būdais. Žiedlapių mėlynos safyro pasirinkimas turi pabrėžti vilties, noro ir meilės įkvėpimą. Geltoni safyrai, pasirinkti dėl centrinio gėlių žiedlapio, pritraukia dėvėti džiaugsmą ir pasididžiavimą, suteikdami visišką ramumą ir pasitikėjimą savimi, demonstruodami savo eleganciją.

Projekto pavadinimas : Blue Daisy, Dizainerių vardas : Teong Yan Ni, Kliento vardas : IVY TEONG.

Blue Daisy Daugiafunkciai Auskarai

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.