Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Knygynas

Guiyang Zhongshuge

Knygynas Su kalnuotais koridoriais ir stalaktitinėmis grotomis atrodančiomis knygų lentynomis knygynas supažindina skaitytojus su Karsto olos pasauliu. Tokiu būdu projektavimo komanda suteikia fantastišką vaizdinę patirtį, tuo pačiu paskleisdama vietines ypatybes ir kultūrą didesnei miniai. Guiyang Zhongshuge buvo kultūros vertybė ir miesto orientyras Guiyang mieste. Be to, tai taip pat užpildo kultūrinės atmosferos spragas Guijange.

Projekto pavadinimas : Guiyang Zhongshuge, Dizainerių vardas : Li Xiang, Kliento vardas : X+Living.

Guiyang Zhongshuge Knygynas

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.