Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Juvelyrikos Kolekcija

Ataraxia

Juvelyrikos Kolekcija Derinant su mada ir pažangiomis technologijomis, projekto tikslas - sukurti juvelyrinius dirbinius, kurie senus gotikos elementus galėtų paversti nauju stiliumi, aptariant tradicijos galimybes šiuolaikiniame kontekste. Susidomėjęs tuo, kaip gotikinės vibracijos daro įtaką auditorijai, projektas bando išprovokuoti unikalią individualią patirtį žaismingai bendraudamas, tyrinėdamas santykį tarp dizaino ir dėvinčių asmenų. Sintetiniai brangakmeniai, kaip žemesnio lygio ekologinio atspaudo medžiaga, buvo supjaustyti į neįprastai lygius paviršius, kad būtų suteikta jų spalva ant odos ir sustiprinta sąveika.

Projekto pavadinimas : Ataraxia, Dizainerių vardas : Yilan Liu, Kliento vardas : Yilan Jewelry.

Ataraxia Juvelyrikos Kolekcija

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.