Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Spausdinta Tekstilė

The Withering Flower

Spausdinta Tekstilė Vytanti gėlė yra gėlių įvaizdžio galios šventė. Gėlė yra Kinijos literatūroje populiarus dalykas, apibūdinamas kaip personifikacija. Priešingai nei žydinčios gėlės populiarumas, nykstančios gėlės vaizdai dažnai siejami su jinx ir tabu. Kolekcija apžvelgia tai, kas formuoja bendruomenės suvokimą apie tai, kas yra kilnu ir pasibjaurėtina. Sukurtos nuo 100 iki 200 cm ilgio tiulio suknelių, šilkografijos būdu atspausdintos ant permatomų tinklinių audinių, tekstilės technika leidžia atspaudams likti nepermatomiems ir elastingiems ant tinklelio, sukuriant ore paviršiaus atspaudus.

Projekto pavadinimas : The Withering Flower, Dizainerių vardas : Tsai Jung Chiang, Kliento vardas : Angela Chiang.

The Withering Flower Spausdinta Tekstilė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.