Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Poilsio Namai

Chapel on the Hill

Poilsio Namai Po daugiau nei 40 metų stovėjusios apleistos metodistų koplyčios Anglijos šiaurėje buvo pertvarkytos į 7 žmonių savarankiškus maitinimo namus. Architektai išsaugojo originalias savybes - aukštus gotikinius langus ir pagrindinę kongregacijos salę - paversdami koplyčią į harmoningą ir patogią erdvę, užlietą dienos šviesos. Šis XIX a. Pastatas yra kaimiškame Anglijos kaime, iš kurio atsiveria panoraminiai vaizdai į kalnus ir nuostabų kraštovaizdį.

Biuras

Blossom

Biuras Nors tai biuro patalpos, joje naudojami drąsūs skirtingų medžiagų deriniai, o žaliuojanti sodinimo struktūra suteikia dienos perspektyvos pojūtį. Dizaineris suteikia tik erdvę, o erdvės gyvybingumas vis tiek priklauso nuo savininko, naudojant gamtos jėgą ir dizainerio unikalų stilių! Biuras nebeatlieka vienos funkcijos, dizainas yra įvairesnis, jis bus naudojamas didelėje ir atviroje erdvėje, siekiant sukurti skirtingas galimybes tarp žmonių ir aplinkos.

Biuras

Dunyue

Biuras Pokalbių metu dizaineriai leidžia projektuoti ne tik erdvinį interjero padalijimą, bet kartu sujungti miestą / erdvę / žmones, kad pasyvi aplinka ir erdvė mieste nekonfliktuotų, o dienos laikas yra paslėptas gatvės fasadas, naktis. Tada jis tampa stikliniu šviesos skydeliu mieste.

Valgykla

Elizabeth's Tree House

Valgykla Parodytas architektūros vaidmuo gydant, Elžbietos medžio namas yra naujas valgomojo paviljonas terapinei stovyklai Kildare. Tarnaujantiems vaikams, atsigavusiems po sunkių ligų, ąžuolo miško viduryje susidaro medienos oazė. Dinamišką, tačiau funkcionalią medienos diagridų sistemą sudaro išraiškingas stogas, platus stiklinimas ir spalvota maumedžio apdaila, sukurianti interjero valgomojo erdvę, formuojančią dialogą su aplinkiniu ežeru ir mišku. Gilus ryšys su gamta visais lygiais skatina vartotojo komfortą, atsipalaidavimą, gydymąsi ir užkeikimą.

Daugialypė Komercinė Erdvė

La Moitie

Daugialypė Komercinė Erdvė Projekto „La Moitie“ pavadinimas kilo iš prancūzų kalbos vertimo per pusę, o dizainas tai tinkamai atspindi pusiausvyra, kuriai pavyko išlaikyti priešingus elementus: kvadratą ir apskritimą, šviesą ir tamsą. Atsižvelgiant į ribotą erdvę, komanda siekė užmegzti ryšį ir atskyrimą tarp dviejų atskirų mažmeninės prekybos zonų, naudodama dvi priešingas spalvas. Nors riba tarp rausvos ir juodos erdvės yra aiški, tačiau neaiški ir skirtingomis perspektyvomis. Spustelėję spiraliniai laiptai, pusiau rausvi ir pusiau juodi, yra parduotuvės centre ir yra.

Medicinos Grožio Centras

LaPuro

Medicinos Grožio Centras Dizainas yra daugiau nei gera estetika. Tai yra erdvės naudojimo būdas. Medicinos centras yra integruota forma ir funkcija kaip viena. Supraskite vartotojų poreikius ir suteikite jiems patirties apie visus subtilius prisilietimus prie supančios aplinkos, kurie jaučia palengvėjimą ir nuoširdžiai rūpinasi. Dizainas ir naujos technologijos sistemos suteikia vartotojui sprendimus ir yra lengvai valdomos. Centras, atsižvelgdamas į sveikatą, gerovę ir mediciną, pasirinko aplinką tausojančias medžiagas ir stebi statybos procesą. Visi elementai yra integruoti į dizainą ten, kur tikrai tinka vartotojams.